Apple'ın yeni sürprizleri geliyor!

Bir hafta sonra ve yakın gelecekte ortaya çıkacak yeni Apple sürprizleri, muhtemelen bunlar olacak!

Apple'ın yeni sürprizleri geliyor!

Hangi yeniliğin peşinde olduğu hep merak edilen Apple, tüm işlerini gizli kapılar arkasında yürütmeyi seviyor. Ancak dedikodular için en iyi yerlerden biri olan internet, fanboy'ların da desteğiyle Apple söylentilerinden ve aşırı detaylı analizlerden hiç mahrum kalıyor.

Apple'ın bu ay bir etkinlik yapmayı planladığını ve bu etkinlikte bazı ürünlerini yenileyeceğini biliyoruz. Peki firma, bu etkinlikte ve gelecekte neler tanıtabilir? İşte tahminlerimiz.

4 inç'lik iPhone SE

"Ucuz iPhone" sözcüklerini senelerdir duyuyoruz. Ancak ucuz iPhone bu ay gerçekten tanıtılacak gibi görünüyor. İlk başlarda adının "iPhone 5SE" olacağı düşünülen telefon, 9to5Mac'in son raporlarına göre sadece "iPhone SE" adıyla ortaya çıkabilir.

Dedikodular, 4 inç'lik yeni telefonun 12 megapiksellik bir kameraya sahip olacağı konusunda anlaşırken, cihazın 3D Touch'tan yoksun olacağı söyleniyor.

iPad Air 3

Mart'taki etkinlikte 4 inç'lik bir iPhone'un yanında yepyeni bir iPad Air görebiliriz. Macworld'ün iddiasına göre iPad Air 3, 21 Mart'taki etkinlikte piyasaya sürülebilir ve iPad Pro'da olduğu gibi sol tarafında bir Smart Connector'e sahip olabilir. 9to5Mac'e göre yeni tablet, Apple Pencil uyumluluğu da sunabilir.

En son dedikodular ise 9,7 inç'lik tabletin iPad Pro adıyla piyasaya sürülebileceğini söylüyor. İddialara göre cihaz, daha fazla RAM'le ve Apple A9X işlemciyle gelecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

hiç mahrum kalıyor evet çok güzel bi cümle, hiç mahrum kalıyor.

çöp ürünler başka birşey değil...

Yahu 10 senedir Şu kafanıza sokamadınız bi.Her sene Mart'ta tip tip 'yeni amiral iPhone çıkacak' 'yeni amiral iphone çıkacak' 'yeni amiral iphone çıkacak' diyip duruyorsunuz adamlar sizi hep bozuyor hala diyorsunuz sizin amacınız bizi mi yemek?Bekleyin bekleyin iPhone 7'yi daha 7 ay beklersiniz. ..

Apple un yeni çöpleri geliyor desenize şuna

aynı tasarımı sattıkları yetmez gibi şimdide bir öncekini tekrar satmaya başladılar... 6 modelini 4" yapmak ne demek?

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Apple'ın yeni sürprizleri geliyor!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir