ASUS ZenFone ile #2BinCebinde

ASUS, #2BinCebinde isimli ödüllü bir yarışma düzenliyor.

ASUS ZenFone ile #2BinCebinde

ASUS'un, piyasaya sunulduğu tarihten itibaren tüketicilerden yoğun ilgi gören ve stokları kısa sürede tükenen akıllı telefon serisi ZenFone üstün akıllı telefon performansını uygun maliyetle sunmasıyla öne çıkıyor. ZenFone'un aynı performansı daha pahalı fiyata sunan telefonlar karşısında sahip olduğu bu maliyet avantajı son olarak ödüllü bir yarışmaya konu oldu.

ASUS'un düzenlediği #2BinCebinde yarışması, yüksek performanslı bir akıllı telefon ihtiyacını ZenFone alarak karşılayan ve ürünün maliyet avantajı sayesinde elde kalan 2.000 TL ile yapılabilecekleri konu alıyor. 26 Aralık Pazartesi günü başlayan ve 31 Ocak 2015 tarihine kadar www.2bincebinde.com adresinden başvurulabilen yarışmada, yarışmacılardan ZenFone alarak tasarruf edilen ek 2.000 TL ile yapmak istediklerini video, görsel ya da yazı ile anlatmaları isteniyor. Yarışmacıların arta kalan 2.000 TL ile kurdukları hayaller jüri tarafından değerlendiriliyor ve kazanan yarışmacı bir adet ZenFone'a sahip olurken, değerlendirmeye sunduğu hayali de gerçekleştiriliyor. Kazanan yarışmacının hayalinin gerçeğe dönüşme süreci anbean filme kaydedilerek sosyal medyada yayınlanacak.

Yarışmayla ilgili ayrıntılı bilgiye www.2bincebinde.com adresinden ulaşılabiliyor. Facebook Twitter ve Instagram gibi sosyal ağlarda yarışmaya dair en son duyurular #2Bincebinde hashtag'inden takip edilebiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Katılanların zaten zenfone u var odul olarakta zenfone veriliyor çok saçma:D

:) niye kendimi gönüllü reklam tabelası yapıyımki videomu çekecem zenfone mu alacam...pehh

niye selfie yi arka kamerayla çekiyor bunlar ön kamera iyi değilmi asus iyi marka ama keşke intelli olmasaydı en azından 4g destekleseydi

saçma nasıl kazanıyoruz

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir