Avea'dan Galaxy Note 3'e özel

Avea, Samsung Galaxy Note 3'ü hediyesiyle beraber müşterileriyle buluşturuyor!

Avea'dan Galaxy Note 3'e özel

Avea; üstün özelliklere sahip cihazları tercih eden, telefonunun sunduğu uygulama ve teknolojiden maksimum şekilde yararlanan tüm teknoloji takipçilerini, Samsung Galaxy Note 3 ile ilk tanışmaya davet ediyor.

15 Eylülden itibaren İstinye Park AVM, Cevahir AVM, Bağdat Caddesi, Ankamall, Forum Bornova'daki Avea bayilerini ziyaret eden teknolojiseverler, Samsung Galaxy Note 3'ü herkesten önce ilk defa deneyimleme fırsatını yakalayabilecekler.

Galaxy Note 3'ü merakla bekleyenler, 25 Eylül'e kadar tüm Avea bayilerine verecekleri ön sipariş ile Galaxy Note 3'e, 27 Eylül'de herkesten önce sahip olma fırsatını yakalayacaklar.

Ayrıca 27 Eylül'den itibaren Avea'nın kampanyalı teklifinden faydalanarak Galaxy Note 3 sahibi olan ilk 100 kişiye Samsung'un akıllı saati Galaxy Gear; sonraki 1000 kişiye ise batarya şarj paketi (battery pack) Avea tarafından hediye edilecek.

Avea Mobil Bağlantı Direktörü Baran Yurdagül, Avea'nın, Türkiye'deki akıllı telefon satışlarındaki artışa ve ilgiye paralel olarak Avealıları akıllı cihazlarla tanıştırmayı önemsediklerini; bu kapsamda da Samsung'un en yeni ürünleri Galaxy Note 3 ve akıllı saat Galaxy Gear'ı müşterilerine sunmaya hazırlandıklarını söyledi.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Xperia Z1 İçinde Lazım Bunlardan :)

Adam 15 Eylül'den itibaren demiş ama bugün 16 Eylül amk!

İLK 100 KİŞİYE Mİ SADECE VERİLECEK. HİÇ VERMESENİZ DAHA İYİ.

Sanki siz veriyorsunuz.avea bitini hediye etmez.bunu veren SAMSUNG

lg g2 varken bu tabak telefon bi işe yaramaz

ahahahahhahahahah fakir avea :D

zaten g2 alacaz lazım değildir

Galaxy gear neyin nesi bide onu yazsaydinizda arsmak zorunda kalmasaydik...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir