Avea Jet Mobil Modemle internet ayda 9 TL

Avea'nın yeni jet modem teklifi ile kullanıcılar, taahütsüz ve uygun fiyata internete bağlanabiliyor

Avea Jet Mobil Modemle internet ayda 9 TL

Avea'nın modem kampanyası "Kademeli Jet Tarife", herkesin bilgisayardan internete taahhütsüz-kontratsız, 3G hızında erişmesini sağlıyor.

Aylık 9 TL'ye 1GB internet kullanımı sunan yeni "Kademeli Jet Tarife", paket aşımı korkusu yaşatmıyor. 1GB'ın üstündeki kullanımlarda sadece 29 TL olan ekonomik 4GB paketine geçiş sağlanıyor.

Avealılar, "Kademeli Jet Tarife" ile her ay kullandıkları internete göre ücretlendiriliyor ve her ay yüksek internet paket ücreti ödemiyorlar. Bu tarifeden faydalanmak isteyen ve modemi olan herkes sadece tarifeye geçerek bu eşsiz tekliften yaralanabilirken, Modemi olmayan müşteriler ise, 7,2 Mbps hız destekli Jet Mobil Modem'i sadece 49 TL karşılığında, peşin ya da kredi kartına taksitle Avea bayilerinden satın alabiliyorlar.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Peki 4 gb sonrasi ne oluyor ? Burada bazi Gsm firmalarinin uyguladigi sistem olmali aslinda ya günlük bir para miktarini gecemiyecek sekilde mesala günde 5 tl.
Yada kota bitimi hiz düsürmeki en fazla uygulanan yöntem burada kelime oyunu yapilmis 4gb sonrasi mb hesabi devreye girerse gene isin ucu kazik olucaktir.

Vodafone 19 tl ye 4 gb veriyor.

iyimiş bi deniyelim bakalım

Avea'ya güvenen her zaman hüsrara uğrar.
Ben bu operatörün en ürt fiyatlı tariğfesini kullanmaktayken, kendi kafalarından görüşülen dakika sınırını birden 3.000 dk'ya çektiler.
Her vtarife değişikliği için geçilen tarifenin bir aylık tutarı kadar işlem ücreti almak gibi bir KAZIK uygulaması var.
KAZIK seven varsa AVEA'ya gelsin.

Ben Adana/Seyhan'da havalimanı civarında Avea jet kullanıyorum.(5 Aydır.)Bazı zamanlar hızı egde ye düşüyordu fakat son 3 aydır böyle bir sorun yok 3g ile hızlıca bağlanıyorum.Kota sorununa gelince Opera ile resimsiz geziyorum sadece ihtiyacım olduğunda resimleri açıyorum. Kotayı hiç aşmadım, hatta arttıyor bile.Tavsiye ediyorum.Ayrıca bilişim bölümü okuyorum buna rağmen yetiyor.

Evet evet Call Centerlarıda var dikka edin türkçe Call yani:P

2000 dk tarifesini kullanırken 345 lira internet kullanımı diye fatura göndermişler hiç kullanmazken.

Siz siz olun kontörden vazgeçmeyin!

4 gb sonrası sınırsız 99tl oluyormuş ben de avea bayi yalancısıyım

Sakın bu yalanlara kanmayın arkadaşlar geçen ağustos ayında 500 mb 6 lira kampanyası vardı. bilinçli bir tüketici olarak kota aşımından call gibi fatura geleceğini bildiğim için sadece 250mb kullandım. gelen faturada kotayı aştığım söyleniyordu. haşırt 23 tl sonraki ay hiç kullanmadım cihazı 13 tl geldi :) iptal ettirmek istedim 120 tl lik iptal ücreti istediler. siz siz olun aveanın yalanlarına sakın kanmayın.Konturlu hattınızı ise sakın ama sakın faturalıya çevirmeyin çünkü konturlude enfazla konturunuz kadar zarar verebilirler. faturalıda ise istedikleri kadar geçirirler mahkeme mahkeme sürünürsünüz.

avea kadar yalancı bi firma daha türkiyeye gelmemiş. ben daha başka bişey söylemek istemiyorum...ben aveayı bırakıp başka bi firmayla ..en azından kandırmıyorlar en azından şeffaflar...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play