Bazı Galaxy S7'ler Nougat'a Güncellenmeye Başlandı!

Samsung henüz duyurmasa da, Galaxy S7'nin beklediği Nougat güncellemesi bazı kullanıcılara ulaştı!

Bazı Galaxy S7'ler Nougat'a Güncellenmeye Başlandı

Birkaç gün önce beşinci Android 7.0 önizleme yapısını yayınlayan Samsung, ani bir şekilde Galaxy Beta programını sona erdirdiğini duyurmuştu. Firma, resmi güncellemeyi Galaxy S7 ve S7 Edge için Ocak ayında yayınlayacağını söylemişti.

Bugün itibariyle Samsung'un Galaxy S7 ve S7 Edge için Nougat güncellemesini çok küçük çapta da olsa dağıtmaya başladığı anlaşıldı. SamMobile'a göre Samsung, güncellemeyi önce az sayıda kullanıcıya sunarak test ediyor ve yakında daha geniş biçimde kullanıma sunacak. Güncellemeyi kullanma fırsatı bulan şanslı birkaç Galaxy S7 kullanıcısı, güncellemenin baseband sürümünü G935FXXU1DPLR'ye yükselttiğini, Android'in Ocak güvenlik yamalarının güncellemeye dahil olduğunu söylüyorlar. Bununla birlikte Android sürümünün Android 7.1.1 yerine Android 7.0 olduğu gözleniyor.

Samsung, Android 7.0 Nougat güncellemesini dağıtmaya başladığını henüz duyurmasa da, güncelleme telefonlara girmeye başladığına göre bunu çok yakında yapabilir.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

bugün bana aralık ayı güvenlik güncellemelerini yükledi.

Dun S7 telefonumu guncelledim.Menu görünümü degisti.Eski haline getirmeye calisiyorum ama yapamiyorum. Menü görünümunü eski haline getirme sansimiz yok mu?

Bana henüz gelmemiş güncelleme s7 kullanıyorum parça parçamı dağıtıyorlar acaba

Bana da gelmedi ne zaman gelecek tam anlamadım ki

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir