BenQ, 4K Projektörleriyle Pazar Lideri

BenQ, 4K Projektörler Asya Pasifik, Orta Doğu ve Afrika'da 3 çeyrek üst üste 1. sırada yer aldı.

BenQ, 4K projektörleriyle pazar lideri

Dünyadaki 1 numaralı DLP projector markası olan BenQ, 4K projektörler Asya Pasifik ve Orta Doğu bölgelerinde %36'lık Pazar payı ile üç çeyrek üst üste pazar lideri oldu. Japonya, Hindistan, Tayland, Birleşik Arap Emirlikler ve Suudi Arabistan'da pazar lideri olan BenQ; ilk üç çeyrek sonuçlarına bakıldığında %31.80 Pazar payı ile 4K projektörlerde Türkiye pazarındaki liderliğini korudu.

BenQ'nun iyi ürün kalitesi ve son kullanıcıya doğru, uzun ömürlü renkler ve özgün sinema performansı sunan benzersiz Cinematic Color teknolojisi sayesinde, BenQ, Japonya'da 4K projektör segmentinde% 53'lük bir pazar payı elde etti ve Asya Pasifik bölgesinde en popüler 4K projektör markası oldu.

Pazardaki liderliğe ek olarak, BenQ W1700 4K ev sineması projektörü Good Design Award tarafından 2018 G-mark Design ödülünü kazandı. Bununla birlikte TK800 4K HDR ev projektörü Avustralya'dan 2019 Sound +Image Awards'dan 5000$ altında En İyi AV Projektörü ödülünü kazandı.

BenQ Orta Doğu ve Türkiye Genel Müdürü Manish Bakshi: "BenQ, 4K ev projektörlerini herkesin ev sineması izleme deneyiminin ayrılmaz bir parçası olarak popülerleştirmek için yenilikçi teknolojileri benimsemeye devam edecektir."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost