BlackBerry'den yeni Porsche Design telefon!

Zor günleri henüz atlatamayan cep devi BlackBerry, fiyatıyla el yakacak bir telefon tanıttı!

  • Zeynel A. Öztürk
BlackBerry'den yeni Porsche Design telefon!

BlackBerry ve Porsche ortaklığının yeni meyvesi Porsche Design P'9983 ortaya çıktı.

BlackBerry 10.3 işletim sistemiyle çalışan telefonun sadece görünümünde değil, arayüzünde de özel duvar kağıtları ve özel bir saat arayüzü gibi küçük değişiklikler yapılmış. Bu telefonun amacı, elbette sadece arkadaşlarınızla BBM'leşmeniz değil, stilinize ayrıcalık katmak.

BlackBerry Q10'un aksine Porsche Design, daha açısal ve kaba hatlara sahip. "Cam benzeri" fiziksel QWERTY klavyeyle gelen telefonun 3.1 inç'lik bir dokunmatik ekranı ve 64GB'lık dahili depolama alanı bulunuyor. BlackBerry, yeni P'9983'ün fiyatını açıklamasa da, önceki sürümlerinin ilk çıktıklarında 2.000 dolar seviyelerinde olduğunu hatırlıyoruz. Yani yeni Porsche tasarımlı BlackBerry'nin size ucuza malolacağını düşünmemenizde fayda var.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

çok küçük...

şaka gibiler ya :) hayatım boyunca bir kişinin elinde blackberry gördüm o da teknoloji özürlü biriydi :) ya bunların artistliği kime :)

3 tane satar...

Sonra niye batıyoz biz derler

Bu paraya kim bu telefonu almak ister ki ? Çok daha iyisine çok daha kuvvetli donanıma sahip telefonlar varken. Blackberry artık piyasanın çok ama çok arkasında kaldı. Ee boşuna iflas derecesine de gelmedi tabii.

nasıl da satar kii...

2000$ mış bana üste versin o parayı öyle alırmış sıyırmış bunlar

Batin la acirsam neyim

İflasını daha da hızlandırmak istiyor galiba. Blackberry salak da Porsche de mi mal ne diye bu ezik şirketle işbirliği yapıyor?

@20 Eyl 2014 13:29 porsche isim hakkının parasını alıyor sonuçta neden mal olsun adamların umrunda değil blackberrynin batması parasına bakar. he ismi etkilenir mi dersen tabi ki etkilenmez. porsche kullan anlarsın

yok daha neler ufacık telefon özelligi neymiş bunun

Sen de yorum yaz