BlackBerry Venice'den çok net kareler!

BlackBerry'nin ilk Android telefonu Venice'den çok net kareler ortaya çıktı!

BlackBerry Venice sızıntıları devam ediyor

BlackBerry'nin 'Venice' kod adına sahip Android telefonu artık bir sır olmaktan çok uzak. Kısa bir süre önce cihazın nasıl görüneceğini ortaya koyan render görüntüler yayınlanırken, aynı zaman zarfında tüm özellikleri de internet platformuna yansımıştı. Bugün ise şirketin ilk Android telefonuyla ilgili yeni görüntüler sızdırılmış durumda.

Android Authority tarafından servis edilen yakın çekim fotoğraflar BlackBerry'nin Android tabanlı yeni cihazı 'Venice' hakkında daha fazla fikir sahibi olabilmemizi sağlıyor. Yeni akıllı telefonun gün geçtikçe gerçeğe daha da yaklaştığı söylenebilir. Aşağıda sizler için seçtiğimiz en net fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

blackberry almaya korkar oldu insan 2 ay sonra hop android olmadı hop başka bir şey yok oda olmadı hop başka bir yere istikrarlı ol bb10 daha kaç sene olduki önce onu bir geliştir bir şeyler yap nerde

blackberry nin android e geçmesi iyi olmuş devamı gelir inş.

tasarımı çok güzel olmuş. fiziksel klavye tercih meselesi ama bence klavyesiz bir model de çıkarmalılar

Tasarımı beğendim, değişiklik arayanlar için güzel bir alternatif olacaktır. Tabi ki herkes almak zorunda değildir, maddi olarak zorlanmayacak, eski telefonundan sıkılan, yeni bir model arayan varsa uygundur diye düşünüyorum.

BB nin kapalı kutusu fiziksel klavyesi elbette, beğendim alınabilecek bir telefon. tabii ele alınıp incelendiğinde çok daha sağlıklı bir kararla yine alınır derim.

Fiziksel klavye ve onun surgu mekanizmasi sadece maliyeti arttiran gereksiz donanim olmus. Android kulalnan insanlar zaten yuzlerce klavye arasindan kendi kullanimina uygun bir sanal klavye seciyorlar. Donanim klavyesinin sabit tus takimi insanlarin buyuk kisminin isini gormeyecek. onun yerine suya dayaniklilik vb ekleselerdi keske.

@18 Eylül 2015 13:19 Suya dayanıklılık ta eklenebilir aslında.Ben fiziksel klavyenin de olmasını seviyorum diyebilirim.Eğer alışkın değilseniz ekrandan yazı yazarken(hızlı) sorun çıkıyor. Ya başka tuşa basıyorsunuz yada aciliyet durumlarında cebinizden çıkarmadan yazı yazma ihtimaliniz kayboluyor.Bir yanda dursa iyi olur yani.Androidin sadece adının bile geçtiği bir ürünü almam orası ayrı :)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir