BlackBerry: Yeni Curve ile çok iddialı...

BlackBerry'nin yeni modeli Curve 8900, yüksek hızlı işlemcisi ile piyasaya iddialı giriyor.

  • Halil Mollaoğlu
BlackBerry: Curve 8900 Aralıkta geliyor
BlackBerry Curve 8900: Aralık başından itibaren temin edilebiliyor.

İş telefonu BlackBerry Curve 8900 aralık ayının başından itibaren dağıtılmaya başlanacak. BlackBerry serisinin en güncel temsilcisi Curve, normalde kasım ayında piyasaya sürülecekti. 8900 üç noktada seleflerinin arasından sıyrılıyor: Ekran çözünürlüğü, kamera ve işlemci de iyileştirme yapıldı.

480 x 360 piksel çözünürlük ile ekran VGA çözünürlüğünün yarısını sunmuş oluyor. Okunabilirlik ve güç tüketiminden oluşan iyi bir kombinasyon ile aydınlık otomatikman bulunulan ortama göre ayarlanacak. Bütünleşik kamera 3,2 Megapiksel çözünürlüğünde çekim yapıyor. 8900'ün yüksek bir saat hızına sahip olan işlemcisi (512 MHz) daha hızlı çalışmayı mümkün hale getirecek.

HSDPA veya UMTS yok
8300 ve 8310 selef modellerde olduğu gibi Curve 8900 da bir GPS alıcısında sahip, dışarıda EDGE veya WLAN ile internete bağlanabiliyor ve tam teşekküllü QWERTY klavye sunuyor. Fakat UMTS veya HSDPA'dan feragat etmeniz gerekiyor. Curve 8900 Aralık başından itibaren T-Mobile tarafından satışa sunulacak. Cihazın kontratsız fiyatı yaklaşık 457 dolar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Bold değilmi o resimdeki ya

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play