BMW'nin PC kasası parmak ısırtıyor...

Otomotiv devi BMW'nin tasarımcılarından çok özel bir çalışma: BMW PC kasası göz kamaştırıyor!

  • Ümit Öncel
BMW'nin PC kasası parmak ısırtıyor...
BMW PC kasası yaparsa işte böyle yapar...

BMW arabaların tasarımını beğeniyor musunuz? Peki ya MINI serisinin? Eğer cevabınız evetse ve bilgisayarınızda da aynı zarafet ve görenleri kıskandıracak güzelliğe sahip olmak istiyorsanız size güzel bir haber: BMW tasarımcıları şimdi de ThermalTake için bir PC kasa tasarladılar. Üstelikte son zamanlarda gördüğümüz en iyi tasarıma sahip kasayı...

Level 10 adı verilen kasanın en büyük özelliği bilgisayarın her parçası için ayrı bir bölmeye shaip olması. Bu sayede sadece görsel olarak güzel bir kasa olmakla kalmıyor, bilgisayarını açıp kurcalamadan duramayanlar için son derece pratik bir kullanım sunuyor. Kullanım konusuna BMW tasarımcılarının ne kadar önem verdiklerini, kasanın ön tarafından alt alta dizilmiş dört USB girişinden de anlamak mümkün.

Kasa şu anda tek başına satılıyor ama üreticilerin yakın zamanda bilgisayarlarını bu kasayı kullanarak toplayacakları ve satmaya başlayacaklarını tahmin etmek zor değil.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

fotoğraftaki kasanın üstünde kocaman thermaltake yazıyor ne bmw si? anlayamadım:D

Güzellik kavramı herkese göre değişir. İlk başta mutfak dolabı sandım. Formların ucubik çıkıntıları yüzünden Kasa üzerine hala bir kapak takılması gerekiyormuş izlenimi veriyor. Benim kasam normal formlarda olduğu için yalnızca üzeri tozlanıyor ve orayı silmek yetiyor, bunun için bir temizlikçi şart. Çok zorlamışlar kendilerini. Bence iyi tasarlanmış sade ve basit formlar her zaman daha güzeldir.

güzel degil bence

İş tasarımla bitmiyor. Başka şeyler de var. Ekonomik kriz otomotiv devlerini de bilişime yöneltti demek...

Bende kasa yok iMac kullanıyorum ehehehehe ve hiç beğenmedim ne bu çok büyük :D .

BMW ilgimi çekti ama diğerleri güzel değil

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play