Bu uygulama hayat kurtarıyor

Andorid için gelen bu uygulama, "ölmek üzere olan" cebinize son bir "söz hakkı" tanıyor!

Last Message ile yakınlarınızı merak ettirmeyin
Endişeli aileler için harika bir uygulama

Uygulamalarla nefes aldığımız şu günlerde, her gün yüzlerce hatta kimi zaman binlerce uygulama ile karşılaşmamız işten bile değil. Birçok farklı kaynak tarafından üretilen uygulamalara bir yenisi daha, bu sefer Android tarafından eklendi.

"Last Message" yani son mesaj ismini taşıyan uygulama, aslında ismiyle bir hayli uyumlu... Telefonunuzun şarjı bitmek üzereyken ve kapanmasına az bir süre kala, elektronik posta, Facebook ya da Twitter üzerinden mesaj atmamıza imkan tanıyan uygulama, aslında bir anlamda büyük bir önlem. Uygulamanın üretiminin ardında yatan temel mantık, günümüz akıllı telefonlarının kısa pil ömürleri. Last Message sayesinde, kendi yaptığımız ayarlar çerçevesinde, telefonumuzun pil seviyesi belirli bir noktaya geldiğini zaman, listeden seçtiğimiz kişi ya da kişilere durumumuz ile ilgili otomatik mesaj gönderilmesini sağlayabiliyoruz. Bu sayede yakın çevremizdeki insanlar, en azından pilimizin bittiğini öğrenebiliyorlar.

Android cihazlar için üretilmiş olan uygulama, Play Store üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde temin edilebiliyor.

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Bence bu uygulama daha çok eski android cep telefonlarını server olarak kullanan kullanıcıların işine yarayacağını düşünüyorum.

Gereksiz.Tak şarja at mesajını.

klasik android gerzekliği....

İyi epıl varda böyle dandik uygulamalarla uğraşmıyoruz. Long live epıllll!!!!

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir