Türkiye Windows 8 uygulamalarını sevdi!

Windows 8 uygulamaları Türkiye'deki geliştiricilerin ve kullanıcıların yoğun ilgisini böyle çekti!

Karnaval Radyo, Matematik Formülleri...

Karnaval Radyo, Matematik Formülleri...

Karnaval Radyo

Hem Windows hem de Windows Phone mağazalarının en sevilen uygulamalarından Karnaval Radyo onlarca radyo kanalına tek bir uygulama üzerinden erişebilme imkanı tanıyor. Bu uygulama ile tercih edilen radyonun canlı yayını dinlenebilir, müzik ve eğlence dünyası ile ilgili en yeni haberler okunabilir, önceki ve sıradaki şarkıları anında görebilir, WP8 Music Hub ile entegre edebilir ve uygulamanın diğer tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Matematik Formülleri

Windows Phone'da bulunan uygulama ile çocuklar bütün matematik formüllerini tek bir seferde ezberlemek zorunda kalmayacak ve istediği zaman, istediği yerden bütün formüllere erişim imkanı olacak.

Yemek Tariflerim

Windows mağazasının en popüler uygulamalarından biri olan Yemek Tariflerim yemek yapmayı herkes için kolaylaştırıyor. En lezzetli yüzlerce çeşit yemek arasından favori yemekleri seçip favori listenize ekleyebilir ve istediğiniz an lezzetli tariflere ulaşabilirsiniz. Bir diğer uygulama olan Sos Tarifleri ise 31 farklı sos tarifiyle sizleri bekliyor.

Meyve Sebze

Windows mağazasının en faydalı uygulamalarından birisi Meyve Sebze ile 27 farklı sebze ve 21 farklı meyve hakkında tüm bilgilere erişilebiliyor. Ayrıca tüm bu meyve ve sebzelerin besin değerlerine ve kalori cetvellerine ulaşmak mümkün.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Khan Akademi uygulamasını kesinlikle tavsiye ederim. Çok yararlı bilgiler mevcut.

hepsi birbirinden harika uygulamalar. çoğunu yüklemiştim zaten.

Allah aşkına bu uygulamaları seven el kaldırsın heheh :D

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir