Bu videolar, video sitelerinden siliniyor!

İçerisinde bu kelimeyi barındıran videolar, video sitelerinden bir bir siliniyor!

  • Ercan Uğurlu
Adam Sandler'ın yeni filmi "bela" oldu

Bir "komedi yıldızı" olan Adam Sandler'ın yeni filminin 14 Ağustos'ta vizyona girmesi beklenirken, filmin ismi diğer filmler için sıkıntı yarattı. DMCA tarafından içinde "pixels" adını barındıran kısa filmler için, video sitesi Vimeo'ya kaldırma talebi gönderildi. Bu istek, çok geçmeden ilginç bir şekilde kabul edildi.

Tabiri caizse Adam Sandler'ın yeni filmi "Pixels" Vimeo'daki bağımsız filmlere bela olmuş durumda. DMCA tarafından tespit edilen ve içlerinde "pixels" kelimesi geçen 10 bağımsız kısa film, Vimeo'dan kaldırılmış durumda. İlginç olan kısım ise, kaldırılan videoların geçmiş yıllarda yüklenmiş olması.

Kaldırılan filmler arasında Dragos Bardac tarafından 2010 yılı Romanya yapımı olan "Pixels – Life Buoy", 2014 yılında yüklenen ve müzikal türünde bir kısa film olan "Detuned Pixels – Choco" ve  2011 yılında yüklenen "Pantone Pixels" gibi yapımlar yer alıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

DMCA Bizim haklarımızı ise böyle korumaz. (Bu arada unutturmayalım ki UMG_MK ve UMG G Türkiyeye şu sıralar bazı videoları kapatmaya devam ediyor. Bu videolar arasında Türkiyede de çokca sevilen Rammstein'ın da klipleri var)

Sen de yorum yaz