Caffè Nero'da Anker İle Cihazlarınızı Şarj Edin

Akıllı yaşam teknolojilerinde inovasyonun öncüsü Anker, Caffè Nero'da misafirlerin akıllı telefon ve diğer cihazlarının enerji ihtiyacını karşılıyor.

Caffè Nero'da Anker İle Cihazlarınızı Şarj Edin

Akıllı yaşam teknolojilerinde inovasyonun küresel lideri Anker, Premium İtalyan tarzı kahvesini birbirinden eşsiz lezzetlerle birlikte sunan Caffè Nero ile yeni bir iş birliğine imza attığını duyurdu.

Caffè Nero'nun yeni kahve evi deneyimini ilk kez hayata geçirdiği Caffè Nero Bebek mağazasında uygulamaya alınan iş birliği çerçevesinde, kahve severlerin akıllı telefon, dizüstü bilgisayar, akıllı saat, fotoğraf makinesi ve USB yoluyla şarj olan tüm akıllı aygıtlarının enerji ihtiyacı Anker'in lider şarj teknolojisiyle karşılanıyor. Uygulamanın diğer Caffè Nero mağazalarına da yaygınlaştırılması planlanıyor.

Yaşamın dijitalleşmesiyle birlikte her an, her yerde güç ihtiyacının ortaya çıktığını kaydeden Anker Türkiye ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur, "Anker olarak tüketicinin dijital dünyadaki enerji ihtiyacını her an, her yerde en etkin biçimde karşılamaktan mutluluk duyuyoruz. Caffè Nero ile başlattığımız iş birliğinin, kahve severlere daha kesintisiz bir dijital deneyim yaşatmasını amaçlıyoruz." diye konuştu.

Caffè Nero, yeni kahve evi konseptinin ilk kez hayata geçirildiği Bebek mağazasıyla misafirlerine yepyeni bir "Kahve Evi" deneyimi sunuyor. Keyifle vakit geçirilecek mağaza atmosferi, günlük ve taze olarak mağazada hazırlanan kaliteli ve lezzetli yeni yiyecek seçenekleri ve baristaların hizmetlerine yansıyan ustalıklarıyla "kahve evi" kavramını farklı ve Caffè Nero'ya özgü bir konuma taşıyor. Yeni kahve evi deneyimini Nişantaşı, Valikonağı Caddesi'ndeki yeni mağazasına taşıyarak bu konseptteki ikinci mağazasını da hayata geçiren marka, Anker ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle yeni konseptiyle sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerini, dijital alanda da zenginleştiriyor.  

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play