Canon'dan hareket algılama özelliği

Canon, gelişmiş bas-çek özellikleri içeren yeni IXUS fotoğraf makinelerini kullanıcılara sundu.

Canon'dan hareket algılama özellikli IXUS
Canon'un yeni IXUS modeli 80 IS, Hareket Algılama Teknolojisi ile desteklenmiş.

IXUS serisinin yeni üyelerinden Canon Digital IXUS 80 IS, Hareket Algılama Teknolojisi sayesinde bulanık görüntülere son veriyor.

Hareket Algılama Teknolojisi, High ISO Auto modunda etkinleştirildiğinde, Yüz Algılama Teknolojisi, sahne parlaklığı, nesne hareketi ve Optik Görüntü Sabitleme bilgilerini toplayarak fotoğraf makinesinin veya fotoğrafı çekilecek objenin hareketini hesaplıyor. Daha sonra fotoğrafı çekilecek objenin hareketinden kaynaklanan görüntü bozulmalarını telafi edebilmek için ISO değerleri (ISO 80-800) otomatik olarak ayarlanıyor. Hareket Algılama algoritmalarının geniş bilgi girdisi ve hassaslığı ise kumlanma etkisini gereksiz yere artırmadan bulanıklığın azalmasına olanak sağlıyor.

Canon'un piyasaya sunduğu 4 yeni model ve özellikleri şunlar:

Dijital IXUS 80 IS: Klasik gümüş, şeker pembesi, çikolata, karamel gibi dört çekici renkte satışa sunuluyor. Kavisli tasarım, 8.0 Megapiksel, optik Görüntü Sabitleyicili 3x zoom ve 2.5 inç yüksek çözünürlüklü PureColor LCD II dikkat çekici özelleri arasında.

PowerShot A590 IS: 8.0 Megapiksel, optik Görüntü Sabitleyicili 4x zoom, yeni kolay mod ve tam manuel ayarlar, isteğe bağlı bir dizi objektif aksesuarları, 2.5 inç LCD ve optik vizör.

PowerShot A580: 8.0 Megapiksel, 4x zoom, 2.5 inç LCD, optik vizör ve yeni kolay mod.

PowerShot A470: 7.1 Megapiksel, 3.4x zoom, 2.5 inç LCD ve kırmızı, mavi, yeşil ve gümüş şeklinde dört farklı renk seçeneği.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Bayılıyorum bu ixus serisine bataryalı olmasına rağmen...
ben şahsen bataryalı fotoğraf makinesi karşıyım ama bunların bataryası da dehşet:D
Hastayım buna tipine mipine her şeyine...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir