Dev Xbox One'ın altından ne çıkacak?

Microsoft'un inşa ettiği bu "devin" altından ne sürpriz çıkacağını herkes merak ediyor!

Xbox One devleşti!

Microsoft, geçtiğimiz hafta Londra'da çok büyük ve çalışan bir Surface 2 tableti inşa etmiş ve yeni Surface cihazlarının reklamını bu şekilde yapmıştı. Bu hafta ise, firma, Vancouver'da bir otoparka yerleştirdiği devasa Xbox One konsolu ile aynı şeyi yaptı.

Xbox One'ın Kanada'da yer alan bir hayran sitesi, 12 metre uzunluğunda ve 6 metre genişliğindeki bu devasa konsolu ilk olarak bildiren site oldu. Eğer yakın zamanda Vancouver yakınlarında bulunacaksanız, Nelson ve Seymour kesişim noktasına giderek bu dev Xbox'ı kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Ancak bu dev konsol, sadece durması ve yer kaplaması için otoparka konulmuş değil. Xbox Kanada'nın resmi Facebook sayfasında söylenene göre, Xbox kullanıcıları, ister fiziksel olarak konsolun yanından, isterlerse online olarak bu internet sitesinden veya Xbox Live üzerinden Xbox Live gamertag'lerini paylaşabiliyor. Her paylaşım, bu dev kutuyu belirlenmemiş bir hedefe bir miktar daha yaklaştırıyor. Hedefe ulaşıldığında ise, dev Xbox One açılarak "gizemli bir hediye"yi açığa çıkaracak.

Her ne kadar bu hareketin, Xbox One'ın Kanada'da 22 Kasım'da başlayacak olan satışının bir reklamı olduğu bariz olsa da, reklam yapmanın en havalı yollarından biri olduğunu kabul etmek lazım. Anlaşıldığı üzere bu dev yapı, Kanada'daki diğer şehirleri de turlayacak ancak yerleşeceği noktalar ve tarihler henüz açıklanmış değil.

Levent Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

bir bakmışınız içinden 100'lerce XBox One çıkıyor. :D

Pazardan aldım 1 tane, eve geldim 1000 tane. Ahanda Xbox One'mış... :D

türkiyeye getirseler çabucak açılır zaten :)

hayır. olay belli oldu :) ps4 oynamak için, ps4 şeklinde dev bir mekan. :))

hayır. olay belli oldu :) ps4 oynamak için, ps4 şeklinde dev bir mekan. :)) Düzeltiyorum Xbox

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir