Ücretsiz araçlar ile maksimum performans

WLAN, multimedya ve oyunlar: Laptop'unuzu her alanda optimize etmeniz için gerekli araçlar burada.

Mobil eğlence

Laptop'unuzu televizyon izleyebileceğiniz, DVD oynatabileceğiniz ve MP3 çalarınız ile müziklerinizi eşitleyebileceğiniz bir multimedya istasyonuna dönüştürün.

Mobil eğlenceZattoo
Ücretsiz yazılım Zattoo, Peer-to-Peer tekniği ile internet üzerinden televizyon seyretmenizi sağlıyor. Akıcı bir deneyim için hızlı bir internet bağlantısı gerekiyor.

Güncel sürümde 50'nin üzerinde TV yayını seyredilebiliyor. Kanal listesini kişiselleştirebiliyorsunuz ve sadece ilginizi çeken TV yayınlarının gösterilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Yeni bir özellik ise entegre elektronik program rehberi (EPG). Bu sayede gelecek haftanın TV programlarını öğrenebilirsiniz. Eğer yayın ile ilgili detaylı bilgi mevcutsa bunlar da gösteriliyor.

Download: Zattoo

Mobil eğlenceMediaMonkey
Ücretsiz yazılım MediaMonkey yaygın tüm ses formatlarını destekleyen bir medya oynatıcı.

Program özellikle büyük müzik arşivleri için (mesela 50.000'den fazla şarkı bulunduran) birebir. Birkaç fare tıklaması ile şarkıları arayabilir, yönetebilir ve adlandırabilirsiniz.

MediaMonkey ile Apple iPod gibi taşınabilir MP3 çalarlarınızı senkronize edebilirsiniz. Uygun bir kablo bulmanız durumda arkadaşınızdaki bir müziği hemen laptop'unuza aktarma şansınız bile var.

Download: MediaMonkey

Mobil eğlenceVLC media player Portable
"VLC media player" aralarında MP3, DVD, VCD, MPEG ve DivX'in de bulunduğu tüm ses ve video formatlarını oynatabiliyor.

Mobil kullanım için geliştirilen taşınabilir sürüm sayesinde laptop'unuz bir medya merkezine dönüşebilir. Böylece sıkıcı araba ve tren seyahatleri tarihe karışıyor. DVD'yi takın ve eğlence başlasın!

Oynatıcının en önemli avantajı akışkan MPEG ve DivX'leri desteklemesi. Bu sayede videoları indirme anında seyredebilirsiniz. Filmin başına göz atıp indirmeye değip değmediğine karar verebilirsiniz.

Download: VLC media player Portable

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

mrb ne guzelde yazmisssssss:Aracı işlemcinizi overclock etmek için de kullanabilirsiniz. Fakat bu özelliği sadece tecrübeli notebook uzmanları kullanmalı, zira en kötü ihtimalle işlemci zarar görebilir. en kötü ihtimal yaniki bu programi yuklediniz islemci giti ozaman ne kaldii acaba atin o leptobuuu basiniz sagolsunnnn...):):):)

Merhabalar

Sanırım ufak bir ifade hatası oldu. Geri bildiriminiz için teşekkürler.

hepsi çok güzelmiş en güzelleri de CrystalCPUID ,Notebook Hardware Control, Omega sürücüler ,LocalCooling ,Notebook BatteryInfo bunların hepsini tek tek notebook'uma kuracam

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir