DLive Happy Hour ile büyük ödüller kazanma fırsatı

"DLive Happy Hour" etkinliği ile büyük ödüller kazanma fırsatı.

DLive Happy Hour ile büyük ödüller kazanma fırsatı

İnternet üzerinden canlı yayın ve video platformu olarak faaliyet gösteren Kaliforniya merkezli DLive, 22 Aralık Cumartesi günü saat 19:00'da özel bir yayında kullanıcıları ve izleyicileri ile bir araya geliyor. DLive "Happy Hour" etkinliği ile 2018 yılının en büyük ve en çok ödül dağıttığı yayınını gerçekleştirecek.

22 Aralık Cumartesi günü, 19:00-24:00 saatleri arasında platform üzerinden gerçekleşecek "DLive Happy Hour" etkinliğinde, büyük ödüller dağıtılacak. Happy Hour süresince 7 oyunluk bir oyun dizisi olacak. Bu oyunlarda, yayıncılar ve izleyiciler büyük ödüller kazanma fırsatı yakalayacak. Etkinlik duyurusunu sosyal medya hesaplarında paylaşanlara da ekstra ödüller verilecek. Etkinliğe katılmak isteyenlerin ilgili linkten ( https://happy.dlive.tv) kayıt olması yeterli olacak.

DLive Happy Hour'da verilecek ödüller

  • Happy Hour'daki en iyi ilk 5 yayıncı, DLive tarafından bonuslarla ödüllendirilecek.
  • En aktif sohbet odalarına sahip ilk 3 kanaldan her biri 2000 LINO puanı alacak.
  • 20'den fazla anlık izleyiciye ulaşan ilk 100 yayıncı 1 Ninjaghini ile ödüllendirilecek.
  • Etkinlik sırasında, her saat başı 5 Power Lottery çekilişi olacak. En sevdiğiniz yayıncılara hediye ettiğiniz her 100 LINO Puanı için bir bilet alacaksınız.
  • Happy hour boyunca, Ganimet kutusundan aldığınız LINO Puanlar ikiye katlanacak.
  • Her saat, 12 şanslı izleyici mega ganimet kutusundan bir sürpriz kazanacak. Happy Hour boyunca toplam 40 Diamond ve 20 Ninjaghini verilecek.
  • Etkinlikten önce Instagram ve Twitter üzerinden arkadaşlarınızla etkinlik postunu paylaştığınızda için 4x10 Ninjaghini (120 USD) ödülü kazanabilirsiniz. Etkinlik bittikten sonra kazananlar belirlenecek. 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play