Doping'le yazın internetsiz kalmayın!

Hem tatil hem internet keyfini bir arada yaşamak istiyorsanız, bu teklifleri uygun bulabilirsiniz

Doping'le yazın internetsiz kalmayın!

Kendi altyapısı üzerinden sağladığı ADSL2+ teknolojisini internet kullanıcılarıyla tanıştıran Doping, yazlıkların internetsiz kalmaması için özel bir kampanya başlattı. Doping'in 3 ay süreli yazlık paketleri hem ekonomik hem de hızlı.

Yaz aylarını yazlığında geçirenler, böylece internet konforunu kesintiye uğratmayacak, işinden ya da eğlencesinden geri kalmayacak. Üstelik dilediği zaman internete girerek her türlü gelişmeyi de anında takip edebilecek. Tatile gittiğinde de internetten kopmak istemeyenler için hazırlanan Doping paketleri, farklı alternatifleriyle dikkat çekiyor. Doping'in Yazlık Paketleri, 3 ay için toplam 84 TL'den başlıyor.

Doping ADSL2+'nın 3 ay süreli yazlık paketleri:
1Mb/s 4GB 84 TL
1Mb/s Sınırsız 124 TL
8Mb/s'ye kadar 4GB 89 TL
8Mb/s'ye kadar 6GB 99 TL
8Mb/s'ye kadar Sınırsız 149 TL
(Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir)

Doping'in yenilenen www.doping.com.tr adresindeki internet sitesinde tarife, hizmet ve kampanyalara ilişkin bilgilere kolaylıkla ulaşmak mümkün.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

yahu bu çağda bu kadar pahalı internetmi olur?

Ucuz değilki

oha yani, nasıl fiyat bunlar

arkdaşlar doping net tavsiye etmem ttnette iken 30 mil veriodum dopinge gecmis amcam doping yetkililerini ttnet ten sanip geçmiş sınrısız 24 tl dediler sınırlı yapıp ayda 80 milyon geldi sonra ttnete te 100 tl tazminat gecktiği için 250 tl oldu şuan dopingten 8 mb net alıom 30 tl ile sınırsız ama 3 mb net var :(

Ömür boyu unutamayacağınız bir kazık yemek istiyorsanız, hemen başvurun. Hiç tanımadığım birine edebileceğim tek tavsiye, "bu firmadan uzak durması" olacaktır.

telefonsuz olmadıktan sonra zaten bu tarifeler hiç bir işe yaramaz ...

bunlar üç ayın toplam parası yani normal fiyata geliyor ama gerçekten türkiyede internet pahalı

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play