En hızlıda Samsung imzası!

Yeni nesil telefon ve mobil cihazları uçuracak yeni teknoloji, yine Samsung'dan geldi...

En hızlıda Samsung imzası!

Taşınabilir cihazlarda kullanılan bellek teknolojileri dur durak bilmiyor. Güney Koreli teknoloji devi Samsung, lideri olduğu akıllı telefon piyasında yerini daha da sağlamlaştıracak bir adımla, dünyanın en hızlı NAND flash belleklerini ürettiğini açıkladı.

eMMC 5.0 standartını destekleyecek flash bellek çipleri 16, 32 ve 64 GB kapasitelerle piyasaya sürülecek. Saniyede 400 MB veri transferine izin veren bir arayüzle kullanılacak olan yeni flash belleklerin yetenekleri her yeni modelle artan akıllı telefonlarda her alanda daha hızlı bir deneyim vaadedecekleri söylenebilir.

Bu teknolojinin ilk kez kullanılacağı cihazlar da elbette Samsung markasını taşıyacaklar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

sen 400 milyar sen milyar sen 400 evde çocuklar aç :D

Samsung'un teknolojii gerçekton çok çok iyi fakat birazda yazılıma önem verilmeli , özellikle touchwiz arayüzünü stabil hale getirmeleri gerekiyor.

@30 Tem 2013 21:54 katılıyorum. Çok memnunum cihazımdan fakat birazdaha geliştirilmeye ihtiyacı var.

işlemci konusunda gerçek 8 çekirdekli işlemci üreten çinli firmalardan geri kaldı bare çinliler buraya da el atmadan depolama teknolojisi geliştirip satsın.

Ne yaparsanız yapın. Ben her akşam o telefonu şarj edeceksem akıllı telefon almıyorum arkadaş! Bu kadar teknolojiyi geliştirip bu pil sorununu nasıl çözemiyorsunuz anlamıyorum.

Çünkü bu iş bu şekilde para kazandıracak. 10 dk daha uzun dayanan pastayı kapar.

Bu samsung olmasa teknolojiyi kim üretecek?

Pil sorununu çözülemiyormuş gibi göstermek anamalcıların işine geliyor da ondan. Önce hızın sınırlarına temelli dayanacaklar. Sonra muhtelif pil teknolojilerini sırasıyla satacaklar. Ve maalesef tüm dünya da paşa paşa her birini alacak.

Sen de yorum yaz