En iyi 100 Firefox teması - 2

CHIP Online en iyi 100 Firefox temasını seçti: İkinci bölümde sıra en iyi ilk 50 temaya geldi...

  • Selim Öztürk
En iyi 100 Firefox teması - 2

İlk bölüm: 51 - 100. sıralardaki 50 temayı görmek için tıklayın...

Kullanıcı kitlesini her geçen gün biraz daha arttıran ve sık sık güncellenmesiyle birlikte güvenlik açıklarından da kendisini fazlasıyla koruyan Firefox, kendisi için geliştirilen temalar sayesinde oldukça renkli bir görünüme kavuşabiliyor.

Daha önce yayınladığımız ilk bölümde, seçtiğimiz 100 temanın ilk bölümünü, yani 51 - 100. sıra arasında yer alan temaları yayınlamıştık. Ve şimdi sıra bizim en çok sevdiğimiz ilk 50 temaya geldi. Bakalım bizim şampiyon temamız ile sizin şampiyonunuz aynı olacak mı?

Galerimize buyurun...

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Mozilla Firefox gerçekten çok başarılı bir tarayıcı fakat bir türlü tema konusunda "işte bu bana göre" diyebileceğim bir tane bile tema olmadı. Bu konuna Opera çok iyi.

firefoxda opera teması bile var aynı opera gibi gözüküyor, ben operada kullandım fazla tema yokki, firefoxda binlerce tema var nasıl sana göre olanını bulamadın bana biraz ilginç geldi haha

Temaları uygulamak için Firefox'un yeniden başlatılması çok kullanışsız. Opera'da bir tema yükledikten sonra anında uygulanıyor ve tek tuşla eski temaya dönülebiliyor.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play