En iyi 20 anında mesajlaşma programı

CHIP Download anında mesajlaşmanın her alanında en iyi programlarını özel bir dosyada topladı!

Mesajlaşmanın kralları

İletişimin bin bir şekli var! İster Windows Live Messenger, ister Skype ister ICQ kullanın; şurası bir gerçek. Günümüzde arkadaşlarınızla, ailenizle veya iş ortaklarınızla sürekli iletişim kurmanın en ucuz yolu hiç şüphesiz bir anında mesajlaşma yazılımı kullanmak.

CHIP Download bu özel dosyada anında mesajlaşmanın değişik formatlarına göz atıyor ve her alanda en iyi programları bir araya getiriyor.

Özel dosya: En iyi 20 anında mesajlaşma programı

Eğer iletişim kurduğunuz herkes aynı programı kullanıyor olsaydı, tek yerden bütün problemlerinizi çözebilirdiniz ve bu özel dosyaya da ihtiyacınız olmazdı. Ancak mükemmel bir dünyada yaşamıyoruz. Herkesin favori programı farklı ve herkes kendi programının en iyisi olduğunu kabul ediyor. Bu özel dosyamızda tüm protokolleri destekleyen Miranda gibi özel programlardan kendi alanında en başarılısı olan görüntülü iletişim programlarına kadar geniş bir yelpaze bulacaksınız.

Özel dosya: En iyi 20 anında mesajlaşma programı

Kendinize en uygun anında mesajlaşma yazılımını bulmak için tüm yapacağınız size sunduğumuz 20 alternatifi de tek tek incelemek. Bu kadar basit!

Okuyucu Yorumları