En İyi İnternetsiz Oyıunlar - Android

Yükleme işlemi dışında internet bağlantısına ihtiyaç duymayan farklı türden 5 harika Android oyununu seçtik.

  • Zeynel A. Öztürk
Android için İnternetsiz Çalışan En İyi 5 Oyun

Bu oyunları oynayabilmek için ne mobil bağlantıya, ne de Wi-Fi'ye ihtiyacınız var. İşte Android'de farklı oyun türleri için seçtiğimiz, internet bağlantısı olmadan oynayabileceğiniz en iyi oyunlar.

Platform: Shadow Blade Zero

Official Shadow Blade TrailerOfficial Shadow Blade Trailer
Shadow Blade by Crescent Moon Games Kuro is a young man on his quest to become the Shadow Blade. He must seek the teachings of the last remaining ninja master. You will guide him through challenging levels, around countless traps, sneaking past enemies or right over their dead bodies. You have to be fast, be stealthy, be aware of your environment. You have to be a ninja. Shadow Blade is a fast paced action platformer game for iOS with intuitive touch controls. It features intuitive touch controls and an array of weapons and challenging levels. Becoming a ninja is at your fingertips! Features: 40 beautiful levels to explore Fast paced platforming ninja action Deep combat with ninja weapons Secret objects to find Fantastic 3D world with smooth as silk character animations Rewards for playing sneakily! Follow @cm_games on Twitter for news about Crescent Moon Games Facebook.com/crescentmoongames iTunes Store Page: Homepage:

Hocasını arayan ve ona önemli bir mesaj ulaştırmak isteyen Ninja karakteriniz Kuro'yu kim durdurabilir ki? Shadow Blade'in dünyasında sayısız düşmanı parçalara ayırmaya, tuzakların üzerinden atlamakta ustalaşmaya hazır olun.

Google Play'den indirin: Shadow Blade Zero

Aksiyon: Tank Hero: Laser Wars

Tank Hero: Laser Wars Trailer (Google Play)Tank Hero: Laser Wars Trailer (Google Play)
The official trailer for Tank Hero: Laser Wars, the follow up to the hit mobile game of 2011 Get it on Google Play:

Oyunda Tank Hero'yu hareket ettiriyor ve diğer tankları lazerinizle yok etmeye çalışıyorsunuz. Her seviyede yapmanız gereken, haritada bulunan diğer tüm tankları yok etmek. Tankı sanal bir oyun koluyla kontrol ediyor, ateş etmek için ekrana dokunuyorsunuz.

Google Play'den indirin:  Tank Hero: Laser Wars

Bulmaca: Mazes & More

Mazes and MoreMazes and More
Recorded by DU Recorder – Screen recorder for Android Like,share and subscribe

Mazes & More, klasik labirent oyununa sizi zorlayacak veya sinir edecek birkaç yenilik ekliyor. Mesela Darkness modunda en başta tüm labirenti görüyorsunuz. Ancak sonrasında sadece kendi etrafınızı görüyorsunuz ve bu halde çıkışı bulmanız gerekiyor. Ice floor modunda ise kayıp, gitmek istediğiniz yeri arkanızda bırakmanız mümkün.

Klasik bir labirent oyunu oynamak istiyorsanız, her zaman Classic modunu tercih edebilirsiniz:

Google Play'den indirin:  Mazes & More

Spor: Flick Soccer

Flick Soccer 17Flick Soccer 17
Play soccer with ultimate control and realistic ball physics. New 2017 design with incredible graphics. FUN GAMEPLAY Five addicting game modes including nail-biting free kicks, arcade style target practice, and showing off your soccer skills in the crossbar challenge. NEW FOR 2017 The beautiful game is more dazzling than ever with all new graphics and state-of-the-art special effects, including depth of field and bloom. New 2017 design, new players and fields, different times of day, weather conditions including rain and snow, new classic and pro soccer balls, even more uniforms and player animations. FEATURES • Realistic ball movement with physics • Award winning "flick and after touch" controls • Incredible graphics • State-of-the-art post processing effects • Take free kicks against defenders and goalkeeper • Fast paced target practice against the clock • Precision shot challenge with trophies to win • Crazy soccer stunts for extreme sports fans facebook.com/fullfatgames twitter.com/fullfatgames

Dünyanın en popüler spor dalı olan futbolla ilgili birçok oyunu Play Store'da bulmanız mümkün. Bu oyunların birçoğu harika ancak çevrimdışı oynamak istiyorsanız, her sene güncellenen, harika grafiklerle ve iyi bir oynanışla gelen Flick Soccer'ı denemenizi tavsiye ediyoruz. Oyunda tüm amacınız, serbest atışları doğru bir kavisle gole çevirmek.

Google Play'den indirin:  Flick Soccer

Koşma: Alto's Odyssey

Alto's Odyssey – Android Trailer – Available Now on Google Play!Alto's Odyssey – Android Trailer – Available Now on Google Play!
Download FREE on Google Play:

İlk bakışta diğer sonsuz koşma oyunlarına benziyor olabilir, ancak Alto's Odyssey'i biraz oynadıktan sonra sizi kendisine bağladığını fark ediyorsunuz. Bunun nedeni belki grafikler ve müzik. Sonsuz koşu oyunları genellikle acımasız olsa da, Alto's Odyssey oyun türünü sakin, huzur verici bir hale getiriyor. Belki türe yeni bir şey eklemiyor ama yine de eğlenceli.

Google Play'den indirin:  Alto's Odyssey

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Mario yada eski arcade oyunlarını Androide uyarlasalar bence çok daha güzel olur.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost