Epson'dan yeni nesil projeksiyon

Epson; kaliteli sunum ve multimedya içeriklerin aktarımı için, EMP-1825'i geliştirdi.

Epson EMP-1825 projektör

Epson; çok yönlü, kullanımı kolay, fonksiyonellik ve kaliteyi bir arada sunan yenilikçi projektörü EMP-1825'i sundu. Her türlü çalışma ortamına sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan bu yeni projektör, kablolu ve kablosuz kullanım kolaylığı adına Windows VistaTM Network Projektör fonksiyonu sunmak için Microsoft® uyumlu tasarlandı. Projektörün kablosuz olarak birkaç saniye içinde Windows VistaTM Start menüsüne bağlanmasını sağlayan bu fonksiyon, ek olarak hiçbir yazılım gerektirmiyor.

Epson Avrupa Ürün Müdürü Vincent Van Rij söyle konuştu: "EMP-1825, bir işyeri kullanıcısının IT altyapısına bakmaksızın sorunsuz bir sunum yapabilmesi için ihtiyaç duyacağı her tür özellik göz önünde bulundurularak tasarlandı."

"Ürünün kolay kullanım sağlayan kablosuz bağlantısı, sesli videoların aktarımında bile kablo ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Özellikle hareket halindeyken; işyeri kullanıcılarının öncelikli endişesi olan kurulum zamanı ve ayarlamaları için, EMP-1825, ekran mesafesi ve açısını dikkate almaksızın 6 saniye içinde kare görüntü ve kesin odaklanma sağlayabilme özelliğine sahip."

Windows VistaTM Network Projektör özelliği tarafından sağlanan bağlantının yanı sıra; EMP-1825, RJ45 ve kablosuz EasyMP®2 kullanarak yerel ağlara (LAN) da bağlanabiliyor. Bu teknoloji, özel olarak Epson tarafından ağ bağlantılarını geliştirmek amacıyla üretildi. Bu özellikler; Windows 2000, Windows XP ve hatta Mac OSX gibi işletme sistemlerinde de mevcut.

Geniş bir kitleye yapılan ya da destekleyici verilerin gösterilmesini gerektiren sunumlarda; çoklu ekran özelliği, birden fazla projektörün tek bir bilgisayara bağlanarak daha büyük, panoramik ve bölünmüş ekranda görüntü elde edilmesini sağlıyor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir