Etkileyici: LG Arena'nın canlı videosu burada

LG'nin 3 boyutlu arabirim sunan dokunmatik bombasını iş başında izlemeye ne dersiniz?

  • Halil Mollaoğlu
Umut verici: LG Arena'nın canlı videosu
LG Arena: Görüntüleri etkiliyor.

LG'nin dokunmatik ekranlı yeni amiral gemisi LG Arena'ya (KM900) ait ilk canlı videolar internette ortaya çıktı. Cep telefonunun çoklu dokunmatik ekranı 3,0 inç (7,6 cm) boyutunda, 480 x 800 pikseli (WVGA) çözebiliyor ve 16 milyon renk desteği var. Ön yüklü gelen görüntüleyici sayesinde Word, PDF ve PowerPoint dosyaları açılabiliyor.

Dâhili 8 GB bellek microSD kartlar ile 32 GB'a kadar genişletilebiliyor. 105 gram ağırlığındaki cihazın maksimum bekleme süresi 300 saat, konuşma süresi ise 230 dakika. Video köşemizde seyredebileceğiniz görüntülerde cep telefonu umut verici gözüküyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Bu cihaz gerçekten çok iyi.

çok hoş bi ürün lg telefonlar gün geçtikçe hızlı ve emin adımlarla büyüyor ve ünleniyor bu gidişle lg bir çok telefon markasını sollıycak gibi gözüküyor...

fiyatı nedir acaba ?

divx desteğinin olması wifi a-gps 5mp kamera özelliklerinin olması alışılmış birşeydi çoğu telefonda bulunan özelliklerdi bunlar. bu model lgden beklenmeyen bir çıkış yapacağa benziyor lg cep telefonlarıyla çok öne çıkmayan modeller üretiyordu bakalım apple kadar hayran kitlesine ulaşabilecek mi?

artık yeni bir devir başladı bunu hepimiz kabul etmeliyiz artk kılişe telefon lardan sıkılan tüketiciler yüksek donanıma sahip cihazlara yöneliyor burdada ekmek payını pc üreticileri alıyor (asus, acer, lg, samsung, apple,) bu beklenen bir şeydi ama bu kadr hızlı gelişmesinde ve tabikide en büyük etken iphone dadır,

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play