Exper'den önemli bir antivirüs fırsatı!

Exper, bu önde gelen antivirüs şirketiyle yaptığı anlaşmayla sizlere önemli bir avantaj sunuyor!

Comodo, 500TL Virüssüzlük Garantisi ile Exper'de!

Exper, internet güvenliği konusunda dünyanın en büyük firmaları listesinde yer alan ABD merkezli Comodo ile gerçekleştirdiği anlaşma ile dünyada ilk kez bilgisayar tutkunlarına, virüs kaynaklı hasarlara karsı 500TL'lik virüssüzlük garantisi sunuyor.  

Exper Bilgisayar; ABD'nin en büyük kuruluşlarından Chase, NASA, IBM, Xerox, Michigan University gibi kurumların güvenliği ile dünya genelinde 500 bin işletmede 60 milyon kullanıcıya internet güvenliği sağlayan COMODO ile anlaştı. Geniş ürün yelpazesine sahip Exper, kullanıcılara kaliteli ve güvenilir  ürünler sunmanın yanısıra Exper markasını tercih edenlere sunduğu özel güvenlik paketiyle virüs kaynaklı endişelerini ortadan kaldırmayı amaçlıyor. "Exper Güvenlik ve Destek" hizmetine sahip, Exper dizüstü ya da masaüstü bilgisayarlar, teknoloji mağazaları ve Exper Bayileri'nde satışa sunuldu.

 

İnternetin yaygınlaşmasıyla beraber virüs tehlikesi ve önemli pek çok bilginin bilgisayarlarda yer almasıyla verilerin güvenliği gibi konular kullanıcılar tarafından son derece önemli olmaya başladı. Günümüzde bilgisayarlar; sadece oyun oynamak ya da iş takip ettiğimiz cihazların ötesinde, kullanıcıların film, müzik, kitap gibi arşivleri, banka işlemlerini gerçekleştirdikleri, önemli dosyalarını kaydettikleri aygıtlar haline geldi.
 
Her saniye başında 1 yeni virüsün, bilgisayarlara bulaştığı bir ortamda, Exper masaüstü ve dizüstü ürünlerde ön yüklü olarak gelen "Exper Güvenlik ve Destek" yazılımı sayesinde kullanıcılar internette güvenle dolaşabiliyor. Virüs tehditlerine karşı maksimum koruma vaadiyle sunulan paket 90 gün boyunca ücretsiz olarak geçerli olan hizmet, kullanıcının modülü aktivasyonu sayesinde aktif oluyor ve 90 gün boyunca ücretsiz olarak sunuluyor.

7 gün 24 saat güvendesiniz

Exper'e Sor (Uzak masaüstü ile güvenlik ve sistem desteği)

Türkiye'de ilk kez Exper tarafından hayata geçen Exper'e Sor hizmeti ile bilgisayarda oluşan sorunlara sadece telefonla değil, online ortamda da destek alınabiliyor. Gerek duyulduğu takdirde 7 gün 24 saat uzak masaüstü bağlantısıyla e-posta ve yazıcı ayarları yaptırılıp, yazılım kurdurulabiliyor ya da olası problemlere karşı proaktif savunma alınabiliyor.
Virüsleri ve zararlı yazılımları da ortadan kaldıran Exper'e Sor hizmeti back-up ihtiyaçlarını karşıladığı gibi pc-tune-up işlemlerini de yapabiliyor.

Exper Yedek (Online Back-Up)
 
Veri ve bilgiye erişimin her geçen gün daha da önem kazandığı günümüzde, Exper Yedek hizmeti ile bulut teknolojisine terfi edilebiliyor. Hizmet otomatik ya da zaman ayarlı ve düzenli olarak tüm dosyalarınızı hızlı, güvenli, aynı zamanda şifreli bir şekilde online ortamda yedeklemeyi sağlıyor. Exper Yedek hizmeti tüm kullanıcılarına 10 GB büyüklüğünde yedekleme alanı sunuluyor.

Ürün özellikleri ve fazlası

Ürün özellikleri

Bilgisayarlarda ihtiyaç olan tüm korumaları üzerinde barındıran Exper Güvenlik paketi 4 modülden oluşuyor. Dünya genelinde 35 milyonu aşkın bilgisayarda kullanılan Comodo teknolojisini üzerinde barındıran bu modüller;

1-    Exper Antivirüs: Bilgisayarınızı virüslere, casus yazılımlara ve diğer tüm zararlı içeriklere karşı benzersiz bir koruma sağlıyor.
 
2-    Exper Güvenlik Duvarı: Sizi ve ailenizi internette % 100 korum altına alan  Exper Güvenlik Duvarı, bilgisayarınızla internet arasında veya bulunduğunuz ağda bilgi alışverişini kusursuz yönetilebilmesini sağlıyor. Bu modül tüm iletişimi izleyip, kötü niyetli ataklara karşı tam koruma sağlıyor.

3-    Exper Savunma Plus: Kötü amaçlı internet sitelerinin yüklemelerinden e-postalara, anlık mesajlaşma araçlarından bilgisayarınızdaki tüm yazılımların yönetimi artık elinizde. Auto Sandbox ile tanınmayan programların analizlerini anında yapılmasını sağlayan bu teknoloji güvenilen ve güvenilmeyen uygulamaları etkin ve kolay bir şekilde yönetilmesini sağlıyor.

4-    Exper Auto Sandbox: Bilgisayar ve internet başında gelişmiş ve güçlü modülleriyle otomatik olarak koruma sağlayan Exper Güvenlik Duvarı, kullanımı kolay ara yüzüyle de benzersiz. Teknolojisi ve patenti Comodo'ya ait Auto Sandbox ile zararlı ya da potansiyel zararlı yazılımlar otomatik olarak algılanarak engelleniyor ve tehdit olmaktan çıkıyor.
 
90 günlük, Exper Güvenlik ve Destek Hizmet içeriği ile aşağıdaki hizmetlere sahip olunuyor;

- Exper Security Complete

- Exper Antivirüs

- Exper Güvenlik Duvarı

- Exper Savunma Plus

- Exper Auto Sandbox

- Expere Sor

- Exper  Yedek

- Exper Veri Şifrelem

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

bilgisayarın performansının yarısı bu kullanır artık...

reklam kokan hareketler bunlar.

Commodo güvenlik duvari ben senelerdir kullaniyorum piyasadaki en iyi güvenlik duvarlarindan birisi ama Antivirus icin bunu diyemem piyasadaki rakiplerine bakarak ilk 5 6 giremez zaten reklam kokan hareketler gercektende.

Comodo'nun sahibi Hataylı bir Türk

Bunlar comodo'nun ürününü exper adı altında mi satıyorlar bana mı öğle geldi?

Comodoyu yillardir kullanirim. Sistem kaynaklarini yormaz ama firewall ve proaktif koruma yonu virus korumasi yonunden cok daha iyidir.

Bilgisayar alsam yanına Comodo mu verilir lan. Koskoca BitDefender varken git Comodo ver ayıp yahu. 1500 TL'lik bilgisayarın yanına 100 TL kıyak geçemiyor musun? :D

@Ertan Çetin Ücretli de BitDefender tercihim. Takip ettiğimden beri CHIP'teki antivirüs test sonuçlarında hep 1. sıradaydı. Bu arada uzun zamandır bir antivirüs test makalesi göremiyoruz CHIP. Ücretsizde de Avast tercihim.

Bu klasik cevabi verecegim. GNU/Linux kullanin. Virus derdi yok.

Comodo şu anda bir numara ! Max_Real Qnx

windows defender yetiyor birde internet kullanmayı biliyorsan zaten virüs bulaşmıyor o yüzden antivirüs mantivirüs linux minux hikaye win8 şahane virüslerden etkilenmiyor comodo yuda daha önce kullandım ama antivirüse gerek duymuyorum

Comodo'yu nedense testlerde hiç görmedim.

Müşterici temsilcilerinin çeneleri insanları uyutuyor. 1 yıllık 150 yerine 2 yıllık 80 TL ye laptop yanında fırsat olduğunu söylediler bende aldım :/ Sizce iyimi kötümü yaptım daha kurmadım deneme kullanıyorum.

EXPER ilk önce dizüstü bilgisayarlarının kasasını düzeltsin.1250TL aldıgım lebtop sadece açıp-kapanma sonucu 2 yılda kasası dağıldı sonrada makina Hakkın rahmetine kavuştu

beş para etmez comodo gitsin işini yapsun o ssl dağıtsın antivrüs işine girmesin rezillik diz boyu

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play