Facebook, "at Work" ile işe geliyor

Facebook, birkaç iş ortağı ile birlikte "Facebook at Work" ürününü test etmeye başladığını duyurdu.

Facebook, "at Work" ile işe geliyor

Facebook, birkaç iş ortağı ile birlikte "Facebook at Work" ürününü test etmeye başladığını duyurdu. "Facebook at Work", çalışanların Haber Kaynağı, Gruplar, Mesajlar ve Etkinlikler gibi Facebook araçlarını iş ortamı içerisinde de etkin bir şekilde kullanabilmelerini sağlamaya odaklanıyor.

Şirket içerisinde kullanım için özel olarak tasarlanan "Facebook at Work" ile çalışanlar kişisel Facebook profillerinden ayrı bir şekilde, güvenlik ve gizlilik sunan bu ürün ile çalışma arkadaşları ile verimli bir şekilde iletişim kurabiliyorlar. Çalışanlar arasında paylaşılan bilgiler yalnızca söz konusu şirketin çalışanları tarafından görüntülenebiliyor.

Şu anda Apple App Store ve Google Play Store üzerinden Facebook'un seçtiği iş ortaklarına sunulan pilot ürünle ilgili çalışmalar önümüzdeki aylarda da devam edecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Demekki kisisel bilgiler artik yetmiyor sira ticari bilgilere geldi, buyuk sirketlerin kendi icinde zaten ozel iletisim koordinasyon programlari mevcutken isi ciddiyetten uzak bir platforma tasimak sadece gogoycularin isine gelir

Sen de yorum yaz