Facebook'ta para gönderme uygulaması!

Garanti Bankası, Facebook'tan para göndermeye izin veren yeni uygulamasını ortaya çıkardı!

Facebook'ta para gönderme uygulaması!

Garanti Bankası, Facebook takipçileri için yeni bir CepBank uygulamasını başlattı. Kullanıcılar, Garanti'nin Facebook sayfasında yer alacak uygulamaya, para göndermek istedikleri kişinin cep telefonu numarasını girerek, hızlı ve ücretsiz para transferi gerçekleştirebilecek. Alıcı ise Türkiye'nin her yerindeki 3.250'yi aşkın Paramatik'ten, gönderilen tutarı çekebilecek.

Garanti'nin, genç kullanıcılara yönelik kampanya ve hizmetleriyle dikkat çeken Facebook sayfası, 800.000'i aşkın takipçi sayısıyla, teknolojinin ve sosyal ağların aktif kullanımına başarılı bir örnek teşkil ediyor.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil, "Sosyal medya, günümüzde kullanıcılara hız ve kolaylık sağlayan önemli bir mecra haline geldi. Bu kapsamda, sosyal bankacılığa adım attığımız uygulamalara bir yenisini daha ekledik. Yeni CepBank Facebook uygulamamızın, özellikle gençlerin hayatını kolaylaştıracağına inanıyoruz. Önümüzdeki dönemde, farklı sosyal bankacılık ürün ve servisleri geliştirmeye devam edeceğiz." dedi.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Facebook hakkında bu kadar güvenlik tartışması varken bankacılık işlemlerini facebook üzerinden yapmak ne kadar mantıklı olur, tartışılır..

bunun faydası ne anlayabilmiş değilim.sitesine girip işlem yapmaktan artısı ne sosyal olarak biri açıklasın.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play