Acer, bombalarını New York'ta patlattı!

ABD'de, yerinde takip ettiğimiz etkinlikte Acer, PC, tablet ve hepsi-bir-arada bombalarını patlattı!

Aspire E 14 ve E 15 dizüstü bilgisayar serisi

Aspire E 14 ve E 15 dizüstü bilgisayar serisi

Acer bugün zaman içinde kendini kanıtlamış teknolojilerle üretilen ve uygun fiyatla günlük verimlilik, bilgi ve eğlence özellikleri arayan kullanıcılar için ideal olan Aspire E 14 ve E 15 dizüstü bilgisayar serisini tanıttı. Bu ürünler kullanıcıların kişiliklerini vurgulamak için modaya uygun pek çok farklı renk seçeneğiyle temin edilebilir.

Dokunmatik/Dokunmatik Olmayan, Full HD/HD ve parlak ekranlarla farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için eksiksiz ekran seçenekleri mevcuttur.

Ekstra verimlilik için optimum dokunma deneyimi

10 noktadan çoklu dokunmatik ekran kullanıcıların içerikleri hızlıca tarayabilmeleri için parmak uçlarıyla tıklama, çekme ve sıkıştırma hareketlerini yapabilmelerini sağlar. Yumuşak navigasyon deneyimi altı çekirdekli Windows 8.1 TouchPad hareketlerini destekleyen hassas Touchpad ile daha da geliştirilmiştir ve touchpad'deki istenmeden yapılan tıklamaları ve imleç hareketlerini azaltarak büyütme için sıkıştırma, yumuşak geçişler ve ekranda gezinmeyi geliştirir.

Acer'ın yumuşak klavyesi sessiz bir yazı yazma deneyimi sunarken sağlam bir dokunma geribildirimi veren daha derin tuş vuruşları ve yeterli aralığa sahip tuşlar sağlar. Opsiyonel M-DISC Ready sürücüsü uzun yıllar boyunca güvenli veri saklamak ve fotoğraflar ya da verileri korumak için M-DISC ortamında 4.7GB'a kadar veri depolama alanı sağlar. Zero Air Gap teknolojisi parlak ortamlarda veya güneş ışığında bile ekranın kontrast oranını arttırır ve panel görünürlüğünü geliştirir.

Kendi sınıfında üst düzey taşınabilirlik

Şık ve uygun maliyetli bir dizüstü bilgisayarda taşınabilirlik, verimlilik ve eğlence arayan kullanıcılar için tasarlanan Acer Aspire E 14 ve E 15 serisi 7 saate kadar pil ömrü sunar. Dahili bir optik sürücüye sahip olan Aspire E 15 bu boyut ve ürün segmentindeki en ince forma sahip ürünlerden biridir.

Aspire E 14 ve E 15 Serisi kullanıcıları tüm içeriklerinin parmaklarının ucunda olmasının rahatlığını doyasıya yaşayabilirler. Dahili AcerCloud verileri birden çok cihaz arasında otomatik olarak senkronize ederek dizüstü bilgisayarlar, cep telefonları ve tabletler arasında bilgi paylaşımına izin verir. AcerCloud internet aracılığıyla uzaktan kaydedilen fotoğraf, müzik, video ve belgelere erişim sağlar. Yalnızca ilgili Acer Photo, Acer Media, Acer Docs, Acer Remote Files simgelerine tıklamanız uzaktaki dosyalarınıza her yerden erişmeniz için yeterlidir.

Giriş/çıkış noktalarının sol ve sağ yanlara yerleştirilmesi Aspire E 14 ve E 15 Serisinin diğer çevresel birimlerle kolay biçimde bağlantı kurmasını sağlar.

Gelişmiş multimedya deneyimiyle sınırsız eğlence

Aspire E 15 en iyi IP üzerinden ses (VoIP) deneyimlerinden birini sunan Skype sertifikalıdır. Dahili dijital mikrofon ve yüksek kaliteli hoparlörler bas bandı ses performansını iyileştirir ve gerçek Skype iletişimine izin verir.

Windows 8.1 işletim sistemi, 16 GB'a kadar bellek ve 1 TB sabit sürücüye sahip olan Aspire E Serisi dizüstü bilgisayarlar gerçek bir sinema benzeri deneyim veya oyun deneyimi için en son NVIDIA GeForce veya AMD Radeon harici ekran kartı barındırır. En son AMD işlemcileri veya 4. nesil Intel Core işlemciler gün boyunca çalışma için performansı ve güç verimliliğini arttırır.

Filmler ve multimedya içerikleri opsiyonel full HD LED ekranda* canlı ve keskindir; böylece gerçek bir sinema deneyimi yaşatır. Daha büyük bir ekranda görüntüleme için HDMI çıkışı sayesinde yüksek çözünürlüklü bir ekrana da bağlanabilirsiniz.

Kullanıcıların kişiliklerini yansıtması için çok çeşitli renk seçenekleri mevcuttur. Aspire E 14 (14") altı farklı renk ile — Piano Black, Pearl White, Glossy Copper, Ruby Red, Topaz Blue ve Jade Green — ve kapağında geometric desenlerle temin edilebilir. Acer Aspire E 15 (15.6") ise beş farklı renk seçeneği — Midnight Black, Titanium Silver, Tiger's Eye Brown, Sapphire Blue ve Garnet Red sunarken zarif ince çizgili desenlere sahiptir.

Temin edilebilirlik ve fiyatlandırma:

Acer Aspire E14 serisi Haziran ayının başından itibaren 349 euro'dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Acer Aspire E153 serisi Mayıs ayının ortasından itibaren 299 euro'dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Baştan yazayım arkadaşlar "Basından derlenmiştir" İçerisinde yorum olmayan bir makaledir.

Haberden çok reklama benziyor chip kardeş

Ben 1520 tanıtımında bile böyle reklam görmedim helal olsun valla acer dan daha iyi reklam yapmışsınız

acer fan varken de iyi soğıtamıyor almak istemeyeceğim bir marka...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir