FIFA 2010 Demoları hazır; indirin!

Heyecanla beklenen FIFA 2010'un demosu nihayet hazır: İşte dikkat çekenler ve indirme bağlantısı...

FIFA 2010 Demosu çıktı
Oyunun farklı konsol sürümlerindeki grafik farklar göze çarpıyor

FIFA 10'un demosu sonunda yayınlandı! Oyuncuların merakla beklediği oyun konsollardan sonra PC'leri de şenlendirecek. Bu oyunla birlikte oyuncular, artık Rus ligini de oynayabiliyor.

Gelişen FIFA 10'da oyuncu, sahadaki oyuncular üzerinde çok daha rahat kontrol sahibi oluyor. Animasyonlar geliştirilmiş ve etkileyici görünüyor. Önceki FIFA oyunlarına göre büyük aşama kaydedilmiş.

Ayrıca oyunun simülasyon yanı da gelişmiş fizik motoruyla güçlenmiş. Oyunda futbolcuları gerçekçi bir şekilde kontrol etmek gerekiyor; çünkü hem futbolcuların yetenekleri birbirinden farklı, hem de fizik kuralları oyuna çok iyi entegre edilmiş görünüyor.

FIFA 2010: İşte indirme bağlantıları...

Top sürmek
Gerçek 360 derece top sürme sistemiyle savunmadaki boşluklardan geçmek mümkün. Oyuncuların bu konuda yeteneklerini göstermek için daha fazla şansı var. Daha geniş top sürme dokunuşları ve çarpışma paylaşımı daha uzun ve sonucu daha az belirli top kapma mücadelelerine yol açıyor. Elbette demoda çekici görünen bu özelliklere oyuncular kendi notlarını verecekler.

Bu arada oyunun Xbox 360 ve PlayStation 3 sürümlerinin çok iyi göründüğünü, PC'deki grafiklerin konsoldakilere kıyasla zayıf kaldığını belirtmek gerekiyor.

Galerimizde FIFA 2010'un Xbox 360, PS3, PC, PS2, NDS ekran görüntülerini bulabilirsiniz.

PC Sürümü için
Oyunun 2GB'lık demosunu bağlantılardan indirebilirsiniz:

Download: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca ve İspanyolca destekli sürüm

Download: Rusça, Çekçe, Bulgarca ve Lehçe destekli sürüm

Ali Güngör

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

ayrıca resmi sitesinden indirirken 768 mb diyo

Editörün notu:
Bağlantı resmi bağlantıdır ve boyut 2.2 gb olarak gözükmektedir. Tekrar denenmiştir ve sorunsuz çalışmaktadır.

teşekkürler chip online

ie ile indirirken olmuyodu operayla denedim oldu

Bulgarca bile var türkçe yok:D

Oyunu oynadım çimler iyi değil wembley stadıum var bi tek zaten oyun her zamanki gibi + var kaleciler daha iyi pozisyon alıyor her şut gol olmaz yani :):)

pes gelsin pes bırakın fifayı :)

Editörün notu:
http://www.chip.com.tr/konu/pes-2010-tum-yenilikler-muthis-kareler_14814.html

http://www.chip.com.tr/galeri/pes-2010-dan-muthis-kareler_1193.html

kim heyecanla bekliyor?
aynı fifa aynı tas aynı hamam...

En iyisi flashGet ile indirin gerçekden hız olarak birazda olsa daha iyi...
tarayıcılarda ise en hızlı indiren mozilla İE felan yavaş indiriyor...
mozilla ile indirirken karşılaştırdım flasget daha hızlı sürüm olarak 2,0 ı kullanın

walla pes mes tanımam pesde oyuncular robot gibi fifada enazından bu durum biraz daha iyi 1999-2010 fifadan başkasını tanımam

Bu oyunun PC demosu şaka heralde, arkadaşta indirip ps3 versiyonuyla karşılaştırdık, tam bir rezalet. PC için tam bir hayal kırıklığı, fifa 2009 PC versiyonu daha iyi. PS3 versiyonu iyi olmuş bir çok hata düzeltilmiş.

Fifa 2010 un PC versionu konsollara göre berbat Bu zamana kadar 96 dan beri fifa serisini kaçırmadan oynarım.Gördüğüm en baştan sağma fifa versiyonu olmu.EA artık Pc Versionuna önem vermiyor anlaşılan devir yavaş yavaş konsol devri olmaya başladı.PC de GTA IV felaketi,Konsollardan port edilen oyunların iyi port edilmemesi,önemli yapımların PC e sonra çıkması resmen oyun yapımcıları konsol alınsın diye oyunlarının pc versionlarını baştan sağma yapmaya başladılar.

arkadaşın makinasındaki oyuncuların fiziği atletik yapısı niye benim makinamdaki oyuncularda daha fazla gelişmiş görünüyor!!!!!....ya makinasının gücü büyük ya da çok iyi eğitmen....böyle oyun çıkaracaklarsa çıkarsınlar...

dediğim şeyi anladınız mı arkadaşımın pc sinde yüklü olan şeyin içindeki karakterlerin fiziği gücü etkinliği niye benim kinden yüksek kol ve ayak kasları oyuncuları benim kindekinden daha fazla gelişmiş görünüyor....koç un kilosu arttı oysa ondaki koç un zayıfladığını gördüm...başarı oranı artınca ya da tersi olunca bazı şeyler değişiyor ya kilolanıyor ya da azalıyor veya daha yükseğe zıplıyor!!! böyle bir oyun hazırlanırsa ortalık toz duman olur yani bilgisayar parçaları piyasasını öyle bir hareketlendirirki tahmin edemezsiniz. Kaldı ki sistemini over klock mu eder yanar yenisini alır asla yaya kalmak istemeyecektir...ya da akıl tekniklerini yol yordamların geliştirecektir...ekranı güzelleştirip büyük alacaktır kimisi faresini süper yapacak kimi de ince sistem ayarlarına başvuracak ancak herkes birçok alanada kendi yenileyecek ve geliştirecek gibi görünüyor...yani takımı taa başından kuracak taşraya gidip başarılı çocukları kendi mantığına göre seçecek toplayıp onlarla kendi takımıyla karşılaştıracak onlarla belki sohbet edecek yerinde sözlerle onlarla kontrat yapacak filan ve beden çalışmalarında oyuncularının fiziğinin gelişiminde tedavisine türlü şeylerle kendi kendine süper takımlarla eşleştirecek kimbilir.....herhalde böyle bir oyun 4 yılda geliştirilir ve yol biter futbol bitmezz olacak....düşünün ölene kadar mutlaka süper pc niz olacak masanın bir yanında ve diğer yanında laptopunuz iş için belki masa üstü belki laptop yanınızdan hiç ayırmayacağınız bir oyununuz.Nasıl siz oğlunuzla ilgileniyorsunuz uzun yıllar gelişiminde eğitiminde o oyunda aynen böyle olmalı...evladınızla birlikte çok mutlu olacağınızı unutmayın işte babaların erkek çocuklarını tercih etmesinin nedeni bu ya anneler onlarda uyandı çocuklarıyla evde bunlarla maç yapıyor onlarla maça gidiyor evladını kanatlarının altında tutuyor. ve böyle aileler karşı karşıya geliyor internetten veya misafir olarak anne kız veya erkek evlat ve baba veya oğlu veya kızıyla birden aile oluşuyor anne ve evladıyla baba ve evladı derken bir bakıyorsunuz yeni bir aile doğuyor.....ancak çocuklar kardeş oluyor....bunu unutmayın....

2006'ya kadar Fifa oynardım. Sonra Pes 2006 ile tanıştım. Ve herşey değişti. Şimdi seçim yapmam istense kesinlikle Pes derim. Oyunculara tek tavsiyem ön yargılı olmayın. Pes oynarsınız yada fifa oynarsınız. Fanatik olmaya gerek yok. Önemli olan zevk almaktır. Siz hangisinden zevk alıyorsanız onu oynayın kimse ile de fifa güzel yok pes güzel tartışmasına girmeyiniz.

Umarım PC ve PSP sürümleri güzeldir.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir