Galaxy S2 Plus'ın özelikleri sızdı

Samsung'un yeni Galaxy S2'sinin özellikleri ve hız testi sonuçları, internete sızdı!

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy S2 Plus'ın özelikleri sızdı

Samsung'un piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni Galaxy S2 modelinin hız testi sonuçları, bir hız testi sitesinde ortaya çıktı.

Cihazın özellikleri şimdiye kadar net olarak bilinmiyordu, ancak GLBenchmark'dan sızan bilgiler Galaxy S2 Plus'ın 1.4GHz işlemciye ve PowerVR SGX 544MP GPU'ya sahip olduğunu ortaya koydu. Donanımların Kindle Fire'ınkine benzer oluşu, onun bir TI OMAP işlemci taşıyor olabileceğini gösteriyor.

960x540 çözünürlüğünde çalışan 4.3 inç'lik bir Super AMOLED Plus ekrana sahip Galaxy S2 Plus, 1GB RAM'e, 8 megapiksel'lik bir kameraya, 16GB ve 32GB depolama alanına ve microSD kart slotuna sahip. Cihaz, sabit sanal düğmeler yerine Android 4.0'ın ekran düğmelerini kullanıyor. Cihazın renk seçenekleri ise muhtemelen siyah, beyaz, mavi ve gri olacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

bence sızma değil bilinçli elinden kaçırma

ne olabilir sizce? daha büyük ekran daha hızlı işlemci vs... okumaya gerek duyuyor musunuz? az olan şey kıymetlidir. her gün tipsiz tipsiz telefon çıkaran, ve telefonlarında sadece donanımsal özellikleri bi üst kademeye taşıyan bi şirketin telefonları heyecan veriyor mu size? doğru dürüst güncelleme bile sağlamıyor.

elden kaçırma da değil biz tasarımcıyız diyo kısaca adamlar :D

zaten iki modeli var s2 nin biri y biride g kodlu degilmi

Bu samsung da Maşallah günde bir telefon çıkartıyor. Ama iyi mi kötü mü bilemedim :D Gerçi arayüzleri çok çirkin zaten o yüzden samsung tercih etmiyorum. Arayüz benim için çok önemli çünkü zaten telefonun sana görünen kısmı o.

patent davaları işe yaramış , s II samsun star a benziyor.

Bu arkadas hic s2 gormemis galiba

S3 'ün dizaynı daha hoş. Zaten teknik olarak da S3 ile S2 arası bir model araya sıkıştıralım gibi bir durum sezdim.

S3 den guclu grafik islemcisi var...

kısaca REZALET diyebiliriz.....

s2 in tipi daha güzel s3 ten. alabilirm.

Çok güzel bir tercih olacak benim için fiyatıda uygun olursa eğer.

Sen de yorum yaz