Galaxy S3 satışları 5 ayda 30 milyonu geçti

Samsung'un popüler cebi Galaxy S3, şirketin yaptığı açıklamaya göre 5 ayda bu satış rakamına ulaştı!

Galaxy S3 satışları 5 ayda 30 milyonu geçti

Samsung Electronics yaptığı açıklamada Mayıs ayında satışa sunulan GALAXY S III'ün yaklaşık beş ay içinde dünya genelinde 30 milyonun üzerinde satış yaptığını bildirdi.

Samsung Electronics'te BT & Mobil İletişim Bölümü Başkan ve Yöneticisi JK Shin, "GALAXY S III, dünyanın dört bir yanından müşterilerin açık ara tercihi olmaya devam ediyor. Bu satış rakamına beş ayda ulaşması Samsung için yeni bir rekor anlamına geliyor, bu durum bizim için büyük bir gurur ve müşterilerimize sevdikleri telefonları sunmaya bundan sonra da devam etme konusunda bir motivasyon kaynağı," diyerek şunu ekledi: "Samsung Mobile adına, dünyanın değişik yerlerinden GALAXY S III'ü tercih eden milyonlarca müşteriye teşekkürlerimi sunuyorum. Geriye dönüp bu rakamı benzer bir satış dönemi (150 gün) ile karşılaştıracak olursak, 2011 yılında satışa sunulduğunda herkesin büyük takdirini toplamış olan GALAXY S II dünya çapında 10 milyon adet satış yapmıştı" diye konuştu.

Samsung, GALAXY S III deneyimini daha da zenginleştirmek için çalışmalarına devam ediyor. GALAXY S III, yeni renkleri ile kullanıcıların kendi kişisel tarzlarını yaratma olanağı da sağlıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

yaklasik olarak ne kadar gelir elde etmis olunuyor acaba?

@14 Kas 2012 21:31 Cem Yılmaz demiş: Ulan burası 200 kişi olsa, 50 liradan, iyi ya, iyi iyi. Sana ne ya? Bu işemi gircen? :)

Bu telefonda Bada 2 mi yüklü?

@14 Kas 2012 21:37 sen uzayda mı yaşıyosun

RAM'de 2 GB olsa tadından yenmezdi.. 1 GB RAM in yüzde 80-90'ı hep dolu...

Bu telefonda Bada 2 mi yüklü? Ziyaretçi Dün 21:37 Yok artık !!! Şaka yaptın heralde :D Söylemicem ...

Hayır bada 7 yüklü ama beta :D

@15 Kas 2012 00:46 gecenin bu saatinde beni güldürdüğün için teşekkür ederim kardeş

android 4 yuklu ve 4.1 e yukseltilebilir

Bada 2 mi yüklü diyen arkadaş neyin kafasını yaşıyor :)

4s ile 5 arasında tam zamanında çıktı cihaz 4s begenilmemiş 5 ile tamamen yeni bi cihaz bekletisi insanları s3 e yöneltti şu an türkiyede i-phone 5 geldiginde 2200 tl civarında bi fiyat olacagından 1500 tl ye inan s3 yok satmaya devam edecek

Android Ice Cream Sandwich

Bu telefonun müthiş özellikleri başka bir telefonda yok.tek kelimeyle harika bir telefon.

Güzel telefon gerçekten. Bende bir önceki model Galaxy S 2 var. Bana yetiyor. Kıbrısta 1250 TL olduğu için daha uygun bir fiyat aralığında. İphone 4S ya da İphone 5'e göre bana kalırsa daha üstün özellikleri var.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play