Galaxy S4 etkinliğinde neler yaşandı?

Samsung'un en son bombasının tanıtıldığı görkemli etkinlikte neler yaşandı? İzleyin!

Galaxy S4 etkinliğinde neler yaşandı?

Dün gece Amerika'nın New York şehrinde, devasa Radio City Music Hall'da tanıtılan Samsung Galaxy S4 etkinliğinde onlarca medya mensubunun yanında sayısız kullanıcı da davetliydi. Tüm dünyanın merakla izlediği etkinlikte aylarca süren bekleyiş sona erdi ve gerçek Galaxy S4 ile sonunda tanıştık.

Samsung'un çeşitli canlandırmalarla renklendirdiği etkinliğin sonunda konuklar, Galaxy S4'e dokunma, onu ilk deneyenlerden olma şansını buldular.

Etkinliğin en heyecanlı anlarını bu videomuza tıklayarak izleyebilirsiniz!

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Tam bir fiyasko elle tutulur hiç bir yenilik yok kanımca.

galaxyler hala kasıyor yazık. bu da daha çıkmadığı için değil son halinde de kasmaya devam edecek

Efektleri kasma zanneden kasmalar var her yerde. Apple ürünlerinde gözlemleyemedikleri için büyük yenilik gibi görüp henüz tamamlanmamış zannediyorlar sanırım.

@15 Mar 2013 23:29 haklisin onlar yenilik ne onu bilmiyorlar asil Aplle onlara kasiyor caktirmadan haberleri yok.

şaşırtmaca tasarım dedik böyle olması mümkün değil dedik samsung bi kez daha şaşırttı bizi bu seferde sızan tasarımlardan daha iyisi olmadığını gördük S4(S3S) ün...

tip desen aynı işlemci kamera hepsi lg ve sony z toplaması vereceğiniz paraya yazık bence en iyisi xperia z en azında tonla verdiğin parayı bi su hatası yüzünden kaybetmezsin

@16 Mar 2013 00:43 Kardeş madem hoşuna gitmedi ozaman sen git al xperia z yi. Ayrıca nerenden uyduruyon Lg veya Sony toplaması olduğunu ? Samsung tek kamerayı dışardan alıyosa anca onu alıyodur. Alayını kendi üretiyor. Hatta o ısırıklı elma varya onun bile parçalarını üretiyor naber ;)

@16 Mar 2013 16:49 Ergenleri kafaya takmaya degmez. :)) Sonucta Sony Xperia Z'de Samsung cipsetleri ile bellekleri var.

S3 fiyaskoydu aslında ne remde ne kamerada bir önceki galaksiden bir artısı yoktu. S3 bundan sonraki android güncellemelerini mutlaka sorunlu alacaktır. 1 gb rem önünü kesecek. S3 gecen sene 2 gb rem ile çıksaydı S4 o zaman fiyasko olmuş olurdu.

camasirmi yikamasini istiyordunuz???

Yenilik hiç bir marka sunmuyor,sunamıyor çünkü arge lerinde kullandıkları pc lerde bir çalışma yok...varsa yoksa çekirdek yiyip ekran büyütüyorlar...

daha RAM i rem diye yazanlar var neyi tartışıyonuz ki

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir