Galaxy S7 için işler yolunda!

Samsung'un son amiral gemileri Galaxy S7 ve S7 edge, gösterdiği performansla parmak ısırtıyor!

Galaxy S7 için işler yolunda!

Samsung'un en yeni amiral gemisi modelleri Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge, seleflerinden çok daha başarılı bir satış grafiği ortaya koyuyor. Geçtiğimiz Nisan ayında yayınlanan raporda, Samsung'un söz konusu modellerin piyasaya sürüldüğü ay içerisinde 10 milyonu aşkın cihaz siparişi aldığı ortaya çıkmıştı.

Yeni bir rapor ise Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge satışlarının Haziran sonu itibarilye 25 milyon üniteye ulaşacağı belirtiliyor. Güney Kore'de yayınlanan iki farklı rapora göre bu modellerin yakaladığı başarının ardında üç faktör yer alıyor: agresif pazarlama, iyi performans ve erken piyasaya sürme.

Güney Koreli yayın Pulse News'te yer alan habere göre Galaxy S7 edge'in satışları Galaxy S7'i geçmiş durumda. Galaxy S7 edge'in Galaxy S7'ye göre daha pahalı olması da firmanın bu satışlar sonucunda daha yüksek bir gelir bildirimi yapacağı anlamına geliyor.

Her iki modelin satışlarının yılın ikinci yarısında düşmeye başlaması beklenirken, firmanın 2 Ağustos'ta tanıtacağı Galaxy Note 7'yle toplam satışları arttırmaya devam edeceği tahmin ediliyor.

Cenk Atlı

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

insanlar sıradan telefon tasarımından bıktı o yüzden s7 edge daha fazla sattı

Ön kamerasını neden 16mpixel yapıp arka taraftan çekim yaptığında arkaya neden ekran yapmayı düşünmüyorlar kare bir ekran olabirdi aynı s5 telefon kılıfları karesi gibi pozlama yaparken kendini çekerken gözden kaymalar yaşanmazdı

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir