Galaxy S7'yi 16 saat suda bıraktılar!

Samsung'un "30 dakika su geçirmez" dediği Galaxy S7'yi saatlerce suda bıraktılar; işte sonuç!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Galaxy S7'yi 16 saat suda bıraktılar! Samsung'un "30 dakika su geçirmez" dediği Galaxy S7'yi saatlerce suda bıraktılar; işte sonuç!

Samsung, yeni telefonu Galaxy S7'nin 1,5 metre derinlikteki suda yaklaşık 30 dakika kalabileceğini söylüyor. Peki telefonu daha uzun süreyle suda bırakırsanız ne olur? İncelemeleriyle tanınan YouTube kanalı Unbox Therapy, cevabı öğrenmek için Galaxy S7'yi 16 saat suyun içinde bıraktı.

Yarım saatlik su geçirmezliğin yeterince heyecan verici olmadığını düşünen Unbox Therapy, Galaxy S7'yi suyla dolu bir kavanozun içinde 16 saat açık olarak bıraktı. Kavanoz pek derin olmasa da telefon kavanozdan çalışır halde çıkmayı başardı.

Galaxy S7'yi bu kadar uzun süre suda bıraktıktan sonra hemen şarj adaptörüne bağlamak, iyi bir fikir olmasa gerek. Bize sorarsanız, S7'nizle böyle denemeler yapmamanızı tavsiye ediyoruz. İlginç deneyi yukarıdaki videoda izleyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

suyun içinde arasaydı keşke sesi çıkıcak mı?

Su da geçici ses kaybı oluyor çok bozuk çıkıyor su da yıkadıktan sonra tabi şu içinde duymadığı halde sadece yıkama sonra 1 5 saat icinde kendine geliyor ben aldım vodafondan taksitle ses batarya kamera süper fiyat pahalı ama daha pahalı teller de olacak devir pahalı telefon iyi bu devirde böyle. Ses yüksek 1 saat rahat asphalt 8 oynarsanız tahmin yazılımsal tahmin arada ufak kilitlenme var 150 mb iyileştirme geldi fark var Phone 7 4 milyarı geçer isterseniz note 6 bekleyin 4 mily rahat geçer

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play