Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 testte!

Samsung'un Galaxy Tab Pro serisinin en kompakt üyesini test merkezimizde ağırladık!

Tasarımı

Tasarımı

Samsung, Galaxy Note 3 dahil birçok büyük cihazında rastladığımız tasarım dilini Galaxy Tab Pro 8.4'e de uygulamış. Tablet, düz kenarlara, sıkı kavisli köşelere ve dümdüz bir yüzeye sahip. Gövdede kullanılan materyaller de (ne yazık ki) aynı. Galaxy Tab Pro 8.4'ün tamamen camdan oluşan ön yüzü güzel görünüyor, ancak deri ve dikişli görünümlü plastik arka bölüm, onun ucuz görünmesine yol açıyor.

Sadece 7.2mm kalınlığındaki tablet, iPad mini 2'den biraz daha ince ve biraz daha büyük. Ancak iPad mini 2, Samsung'un tabletine göre çok daha "kaliteli" bir tutuş hissine sahip. Yine de Galaxy Tab Pro 8.4, serideki daha büyük cihazlardan çok daha sağlam görünüyor.

Tabletin arka yüzeyi çok kaliteli bir hisse sahip olmayabilir, ancak onu elinizde tutmak ve kavramak çok kolay. Galaxy Tab Pro 8.4'ün hafifliği ve boyutları, onu dik olarak tek elle tutmanızı kolaylaştırıyor.

Galaxy Tab Pro 8.4, Tab Pro serisinin dik olarak kullanılmak üzere tasarlanan tek ürünü. Bunu giriş düğmesinin ve ön kameranın konumundan, Samsung logosunun kısa kenarlara yerleştirilmiş olmasından anlayabiliyorsunuz. Stereo hoparlörlerin konumu da cihazın dik tutulmak üzere tasarlandığının ispatı. Alt taraftaki çift hoparlör, müthiş bir stereo efekti sağlamasa da tableti tutarken elleriniz tarafından yanlışlıkla engellenmiyor.

Bu nedenle film izlemek üzere tableti yatay hale getirdiğinizde ses tamamen tek tarafta kalıyor. Ancak film izlemek için kulaklıklarınızı kullanmanız zaten daha uygun olacaktır.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

"Sonuçlar ise kamerayı çok fazla sallamadığınız sürece son derece iyi." :D

samsungun yeni bir ürününü aldığımda yeni bir şey almış gibi olmuyorum hiç... sadece daha büyük yada daha ince yada daha hafif oluyor daha ağır oluyor.fark edilebilen tek şey bu.

bu ürünün model numarası nedir? 3g var mı? Teknik detayları nerede? Nasıl yorum yazıyorsunuz anlamıyorum? Herhalde size hediye ediyorlar kırmamak için bir şeyler karalıyorsunuz. Eskiden sizin yorumlarınızı okumadan cihaz almazdım. Şimdi ise, okuyup gülüyorum. Ayrıca, bende 321 modeli var yani 3G/LTE olanı. O işlemciye göre çok da iyi sonuçlar vermiyor geekbench ve antutu... Anlayacağınız atın atabildiğiniz kadar. Yazık çok yazık.

Android isletim sisteminin ışe yaramadigini tablet kullaninca anladim.bundan sonra tablete para yok benden .

ipad air harici gerisi yalan.

Selamlar bunda harici 3G modem desteği var mı?

Ya da bizleri bir tablette "3G harici modem desteği" olmasında belirleyici olan nedir? aydınlatabilirseniz sevinirim

Ben gpad kullanicisiyim onda full hd ye adreno 320 kullaniyodu oyunlarda kasiyordu bunda da adreno 330 kullanmislar ama 2560 1600 cozunurluk yapmislar gene oyunda kasmasin?

Yenilik istiyoruz samsungdan artık yeter! Yuvarlak veya üçgen şeklinde cihazda yapsa razıyım ama bıktık

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir