Geçmişten gelen BlackBerry Classic sızdı!

BlackBerry'nin Passport'tan sonra gelecek yeni telefonu da internete sızmaktan kurtulamadı!

  • Zeynel A. Öztürk
Geçmişten gelen BlackBerry Classic sızdı!

BlackBerry Passport'u henüz tanıtan Kanadalı firma, raporlar doğruysa BlackBerry Classic adında yeni bir telefon daha hazırlıyor.

BlackBerry'yi yakından takip eden web sitesi N4BB.com'un raporuna göre yukarıda gördüğünüz fotoğraf, BlackBerry Classic'e ait. Adından da anlayacağınız üzere Classic, kare şekilli Passport'a göre çok daha klasik bir görünüme sahip. Dört düğmeli navigasyon kemeri, telefona geri dönüş yapmış. Bunun yanında klavye, BlackBerry Passport'takinin aksine 3 değil 4 sıradan oluşuyor.

Rapor, kemer üzerindeki düğmelerin tıklanabilir olacağını söylüyor. Düğmelerin aydınlatmalı olma ihtimali ise düşük görünüyor. Rapora göre Classic, 1.5GHz çift çekirdekli MSM 8960 S4 Pro işlemci, Adreno 225GPU ve 2GB RAM ile geliyor. 16GB depolama alanına sahip telefon, arka yüzünde 8MP, önde ise 2MP kameraya yer veriyor. 3.5 inç'lik LCD ekran ise 720x720 (294ppi) çözünürlük sunuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Hala yaşıyormu blackberry ?

Blackberry çöp ya.

Önce bir uygulama gelitirsin adam akıllı sonra cihaz yapsın.

Önce bir apptsore geliştirsin adam akıllı sonra cihaz yapsın.

Çöp işte daha ne olsun eskiye rağbet olaydı .....

bu özelliklerle gelirse hiç şansı yok

Blackberry eğer android yada apple işletim sistemi ile çalışsaydı bu süper olurdu.

neden şansı olmasın ki? ya da özellikleri nasıl yetersiz?! yazılım ihtiyacını göre konuşalım hangi sayının diğerinden büyük olduğuna göre değil. kimse oyun oynamak için blackberry almıyor blackberry'nin en sevdiğim yanı dokunmatik olmaması ve klavyesiydi. çıkarsa ve böyle olursa alırım.

5 sene önce tutardı belki

Blackberry Android'e yönelmeli.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play