Gigabyte termal ürünleri Comsis'e emanet

Comsis ,Gigabyte kasa, güç kaynağı ve soğutucu ürünlerinde Türkiye distribütörü oldu.

Gigabyte termal ürünler distribütörü Comsis

2009 yılında GIGABYTE ile imzalanan tek distribütörlük anlaşması ile Kasa, Güç Kaynağı ve Soğutucu ürünlerinin Türkiye distribütörü Comsis oldu. Bu ortaklık sayesinde, GIGABYTE ve COMSIS, bir yandan GIGABYTE markasının Türkiye'deki yerini sağlamlaştırmayı hedeflerken, diğer yandan da kullanıcılarına Türkiye'de en iyi servisi ve profesyonel desteği vermeyi planlıyor.

GIGABYTE'ın ülkemizde termal ürünlerde COMSIS Bilgisayar'ı tercih etmesinin nedeni, uzun yıllardır özellikle Kasa ve Güç Kaynağı konusunda pazarın büyük çoğunluğunun taleplerini karşılaması ve bunu satış sonrası desteği ile müşteri memnuniyeti olarak pekiştirme isteği. Türkiye'de güvenilir ve sözsahibi iki markayı bir araya getiren bu ortaklık sadece yüksek ciroları değil kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen bir marka olmayı da hedeflemektedir.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

iyi olmus odin gt 800 bekliyorum hala tr de yok
diger üreticiler gibi fason uretim yapmıyorlar kendileri üretiyor
pcb sinde gigabyte yazdıgını ve tamamen bakır la sogutulan windows altından psu nun voltaj degerlerini değiştirebilen başka psu yok.
süper kalite süper verimlilik.

COMSIS kimin nesi yaw frisby gibi adi ürünleri getiren bir firma teknikservis verse nolur vermese nolur gerçi multimedyadan daha adi olamaz kimse bence datagate veya kont penta bogaziçi arena gibi firmalarla anlaşmalıydı yazık etti kendine ama gigabytın psu ları kesinlikle servise düşmez en iyi psu üreticisi artık iyiki psu üretmeye başladı.

Asıl önemli olan anakart o kimde?
gigabyte kullanıcıları memnun mu distribütörden?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play