Google, Android'in eksiklerini tamamlıyor!

Google, Android'in eksik kalan yanlarını tamamlamak için bir kez daha elini cebine attı!

  • Ömercan Çelikler
Google, Divide'ı bünyesine kattı!

Google, Android ve iOS işletim sistemli cihazlar için bulut tabanlı kurumsal cihaz yönetimi uygulaması geliştiren Divide'ı bünyesine kattı.

Divide kendi sitesinden Google'ın Android ekibine katıldığını duyurdu. Artık Divide, "İnsanlara en iyi mobil iş deneyimini yasatmak" olan kurulum amacını Android için sürdürecek. Satın almanın fiyat detayları ise açıklanmadı.

Google'ın bu satın alma ile güvenlik kuşkusunu yenmeyi ve Android sisteminde bulunan kurumsal eksiklikleri kapatmayı amaçlamış olduğu kesin. Kısacası artık kullanıcılar kendi bireysel Android cihazlarını resmi Google servisi ile kurumsal bir cihaza çevirebilecekler.

BlackBerry, BES (BlackBerry Kurumsal Sunucu) ile başlangıçtan beri kendi kurumsal yönetim sistemine sahip. Microsoft ise benzer sistemi mobil işletim sistemi olan Windows Phone'a 8.1 güncellemesi ile birlikte sunacak. Divide'ın Google'a katılması, Android cihazları kurumsal cihaz olarak kullanmak isteyen şirketler ve kullanıcılar için sevindirici bir haber.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

android artık güvenlikj açıklarıyla ilgilensin . ios kadar güvenilir değil

İyi Olur :D da eksik Yok gibi Görünüyor simdilik .

Işe yaramadiktan sonra atsa nolur atmasa ne olur bes para etmeyen dogru duzgun hic bir browserin dogru calismadigi isletim sistemi .benim icin android bitmistir .

@22 May 2014 17:16 nereye hiçbir browser çalışmıyor biraz sallama hikayeniz doğru düzgün olsun bari çalışmasaydı android nasıl bu kadar pay elde edeclti düşün bakalım.

Sen de yorum yaz