Google'dan hayvanlı, çok sevimli reklam!

Google, sizi Android'e "tutkuyla bağlayabilecek" yeni reklamını ortaya çıkardı!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Google'dan hayvanlı, çok sevimli reklam! Google, sizi Android'e tutkuyla bağlayabilecek yeni reklamını ortaya çıkardı!
Android: Friends Furever videosundan bir kare

Google, yeni Android reklamında duygularımızı harekete geçirme yolunu tercih etti, üstelik bunun için gayet başarılı bir konu buldu: Birbiriyle oynayan sevimli, farklı türlerden hayvanlar.

Google'ın yeni sevgi dolu videosunda normalde yan yana geleceklerini pek düşünmediğimiz hayvanlar, örneğin bir fille koyun veya kediyle civciv gibi, dostluklarının keyfini çıkarıyorlar. Yeni reklam belki koltuğunuzdan fırlayıp, yeni bir Android için mağazaya koşmanızı sağlamayacak, ancak çoğu kullanıcıyı etkileyeceği açık.

Hali hazırda Android kullananlardansanız ve henüz Lollipop güncellemesi size ulaşmadıysa, bu videoyla kendinizi teselli edebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Sonuna android yerine herhangi bir marka koysak değişen bir şey olmayacakmış gibi geldi bana. Son kısmı sanki belgesel videosu izlerken araya android reklamı girmesi gibi bir şey olmuş.

@09 Şub 2015 21:13 e o zaman sana altyazi gecelim, be together not the same, yani sair diyorki beraber olun birbirinizin aynisi degil. Bu sana birsey ifade etmedimi onuda acalim. Android ekosisteminde yuzlerce cihaz bulunabilirken ios kullanmak isteyen biri iphone, windows kullanmak isteyen biri lumia almak zorundadir, butun insanlarin ayni karakterde olmadigi, herkese asker gibi tektip kiyafet giydirmenin insanlari siradanlastiracagi mesaji verilmis, anlayana tabi, sen uzulme ;-)

Türkiye'de görmek isteriz

@09 Şub 2015 22:13 neyi görmek istiyorsun?

inadına windows phone

Kurt kuzu postuna bürünmüş. Ama Google bu. Kullanıcılarına kölesi değil de, insan olarak bakmadıkça, kötülüğünü gizleyemeyecek...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play