Google, Pixel 2 İçin Önerilerinizi Diniliyor!

Google, bu seneki Pixel telefonları için kullanıcılarının fikirlerini talep ediyor!

Google, Pixel 2 İçin Önerilerinizi Diniliyor!

Google Pixel ve Pixel XL'nin başarısının ardından Google'ın gelecekteki telefonları için biz kullanıcıların fikrini sormasını herhalde beklemezdiniz. Ancak firma, 2017 amiral gemilerinin görünümü ve işlevleri için fikirlerinizi merak ediyor.

Pixel'in ürün lideri Krishna Kumar, Pixel User Community sayfalarında Pixel sahiplerine şu soruları soruyor: "Tasarımda hoşunuza gidenler nelerdi? Nelerden nefret ediyorsunuz? Neleri doğru yaptık? Hangi alanlarda geliştirme yapmamızı istersiniz?" Google'ın tavsiyelerinizi dinleyeceğine dair hiçbir garanti yok, ancak topluluğa katılıp düşüncelerinizi paylaşmanın hiçbir zararı olmayacaktır.

Soruyu cevaplayan kullanıcıların çoğu, şimdiye kadar şu isteklerde odaklanıyorlar: Daha küçük ekran çerçeveleri, stereo ön hoparlörler ve su geçirmezlik. Google'ın bu tür istekleri ne kadar çok duyarsa, gerçekleşme olasılığının o kadar yükseleceği söylenebilir. Su geçirmezliğin Google'ın ilk Pixel'ler için planladığı bir özellik olduğunu biliyoruz.

İsteklerinizi ve düşüncelerinizi Google'ın forumlarında paylaşmak istiyorsanız, bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Hem donanımsal olarak hem de yazılımsal olarak yapılacak çok şey var. Önümüzdeki günlerde kafamdaki tüm özellikleri biraraya getirip bir amiral gemisi tasarlamayı düşünüyorum. Amiral gemisi nasıl olurmuş görün!:)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir