GTA 5 güncellemesi grafikleri geri mi götürdü

GTA 5 grafiklerinin güncelleme sonrasında geriye gittiği iddiasına, şimdi de bu görüntüler eklendi!

Oynat GTA 5 güncellemesi grafikleri geri mi götürdü? GTA 5'in grafiklerinin güncelleme sonucunda geriye gittiği iddialarına şimdi de bu video eklendi!

Yeni nesil konsollara özel GTA 5'e yakın zamanda gelen bir yazılım güncellemesinin oyun grafiklerini geriye götürüp götürmediği bir süredir konuşuluyor. Bu iddiaların doğru olup olmadığını açığa kavuşturmak isteyen bir oyun tutkunu tarafından yayınlanan videoda ise oyunun 1.08 sürümü ile 1.00 sürümü karşılaştırıldı.

İspanyol bir YouTube kullanıcısının hazırladığı videoda oyunun güncellemeden önceki ve sonraki grafikleri açıkça karşılaştırılıyor. Videodan grafiklerin ve örneğin çarpışma fiziklerinin 1.08'de gerçekten de geriye gittiğini söylemek mümkün.

Bu değişikliğin Rockstar tarafından kasıtlı olarak mı, yoksa bir hata eseri mi yapıldığı şimdilik bilinmiyor. Sanırız konu, ancak Rockstar'dan beklenen açıklamanın gelmesiyle açıklığa kavuşacak. Videoyu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

png koymuşlar gibi ya.

@27 Mar 2015 18:18 png kayıpsız format.

Grafiklerde bir fark yok sorun daha çok grafik motoru ile ekran kartı arasında bir uyumsuzluktan kaynaklanıyor gibi. Yeni çıkacak bir ekran kartı sürücüsü ile sorun çözülür bence ;-)

Praise gaben.

bence 1.08 çok daha orjinal olmuş. 1.00 da grafikler oyuncak gibi ama yeni güncelleme 1.08 ise eğer çok gerçekçi muhteşem olmuş.

Mstar a da bekliyoruz :)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost