GTA 5, Oculus Rift'te nasıl görünür?

GTA 5'i bir sanal gerçeklik gözlüğü ile oynarsanız nasıl görünür? İşte GTA 5'in Oculus Rift macerası

Oynat GTA 5, Oculus Rift'te nasıl görünür? GTA 5, Oculus Rift için resmi destek sunmuyor, ancak bunu gerçeğe dönüştüren birileri var!

Grand Theft Auto 5'in PC sürümü sonunda yayınlandı. Oyunda henüz Oculus Rift sanal gerçeklik gözlüğü için destek bulunmuyor, ancak bunun için çözüm üreten birileri var.

GTA 5 hayranları tarafından hazırlanan mod, yalnızca fare hareketlerini taklit etmekle yetiniyor. Yani karşımızda kusursuz bir Oculus Rift mod'u yok, ancak yayınlanan videoyu izledikten sonra, onu denemeye değeceğini düşündük.

Sizi GTA 5 dünyasının içerisine sokan mod'u tam anlamıyla deneyimlemek için Rift gözlüklerine ihtiyacınız var, ancak buradan izleyebileceğiniz video da size yeterince ipucu verecek.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Mstar da daha güzel gözükürdü bence

oculus rift piyasaya cikinca almayi gercekten dusunuyorum. yercekimsiz ortam simulasyonu tarzi bir seyde bir alisveris merkezinde denedim. gercekten ayaklarim yerden kesilmis yere dusecekmis hissini verdi bana.

Malın biri hortlamis dakka başi mstar allah allah Mstar dediğin mobil /2 sahibi simdide googelin androidine sulaniyo şimdide o mstar alır. ..........

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir