Güvenlik sistemi kampanyasını uzattı

Türk Telekom, "Ev/ Ofis Güvenlik Sistemleri" hizmetinin kampanya süresini bir sene daha uzatıyor

Türk Telekom, güvenlik sistemi kampanyasını uzattı

İletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, "Ev Gibisi Yok" konsepti çerçevesinde ev ve iş telefonu kullanıcılarına yönelik düzenlediği "Ev/ Ofis Güvenlik Sistemleri" kampanyasını 31 Mayıs 2012 tarihine kadar uzattı. Tepe Güvenlik Sistemleri işbirliği ile düzenlenen kampanyada, ev ve iş telefonu kullanıcıları, mal güvenlikleri için Tepe Güvenlik Sistemleri'nin Ev/ Ofis Güvenlik Sistemleri kapsamındaki ürün ve hizmetlerine çok avantajlı koşullarda sahip olabiliyorlar.

Tepe Güvenlik'in sunduğu alarm sistemleri, hırsızlığın yanı sıra duman ve gaz detektörleri ile de üst düzeyde güvenlik sağlıyor. Acil durumlarda tek bir tuşla yetkililerin ev ve iş telefonu kullanıcılarına ulaşmasını mümkün kılan güvenlik hizmeti; yangın, ambulans ve panik düğmeleriyle de kullanıcıların güvenlik ihtiyaçlarını karşılıyor.

"Ev/Ofis Güvenlik Hizmeti"nde de ev ve iş telefonu üzerinden Tepe Güvenlik'e gönderilen sinyaller alarm merkezi konusunda uzman ve tecrübeli operatörler tarafından 7 gün 24 saat takip ediliyor. Operatörler gerçekliğini ve sorunun içeriğini saptamak için sinyal geldiğinde kullanıcıyı arıyor ve gerekli durumlarda onay alıp irtibata geçtikleri emniyet, itfaiye ya da sağlık birimini söz konusu adrese yönlendiriyor.

12 ay boyunca 19,90 TL'ye güvenlik hizmeti


12 ay boyunca 19,90 TL'ye güvenlik hizmeti

Türk Telekom ile Tepe Güvenlik işbirliği çerçevesinde ev ve işyerlerinde uyumlu alarm cihazı bulunan müşterilere sunulan Ev/ Ofis Güvenlik Hizmeti, önümüzdeki 12 ay boyunca tüm vergiler dahil ayda 19,90 TL'den sunulacak. "Kablosuz Ev/Ofis Güvenlik Paketi" ile "Kablolu Ev/Ofis Güvenlik Paketi"nde, uyumlu alarm cihazı olmayan müşteriler 24 ay boyunca tüm vergiler dahil ayda sadece 39,90 TL ödeyerek hem "Ev/Ofis Güvenlik Hizmeti"nden faydalanacaklar hem de bu 24 ayın sonunda DSC marka Ev/Ofis Alarm cihazına sahip olabilecekler. 24 ayın sonunda cihaz taksitlerinin sona ermesinin ardından bu müşteriler sadece "Ev/ Ofis Güvenlik Hizmeti" bedelini ödeyerek hizmetten yararlanmaya devam edecekler.

Tüm Türk Telekom müşterilerine açık olan "Ev/ Ofis Güvenlik Hizmeti"nden yararlanmak için Türk Telekom Bayileri ve Ofislerine başvurulabiliyor; Türk Telekom'un 444 1 444 numaralı çağrı merkezi aranabiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

berbat almayın.

8 Mbit limitsiz tarifeyi 2 Mbitle kullanıyorum bana söyledikleri söz santralinizin desteklediği hıza kadar kullanabilirsiniz karşı evde oturan komşum 8 Mbit ile kullanıyor interneti 5 adımlık mesafede santral bu kadar mı fark eder... müşteri memnuniyeti diye birşey bırakmadılar...

hayrretttt... :D hiç yorum yokk :D

Berbat, alacak var mı ???

Güvenlik dedikleri McAfee ise lütfen beni korumasınlar. Taze taze format atmak zorunda kaldım. Geçen gün muhasebe programını sildi kendisi haber vermeden. arap telekom Kaspersky tarzı bir şey vermediği sürece kıymeti yok...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost