How It Works: Uzay Hakkında Her Şey Bayilerde!

Türkiye'de yayımlanan ilk How It Works özel sayısı, sizi Güneş Sistemi'nin kalbinden uzayın derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkaracak.

How It Works: Uzay Hakkında Her Şey bayilerde!

Uzay, uygarlığın ilk günlerinden beri insanoğlunu büyülüyor. İçinde yaşadığımız evrenin sırlarının henüz çok küçük bir kısmını keşfedebildik. Öğrendiklerimiz arttıkça hayranlık hissimiz de artmaya devam ediyor. Uzay ajanslarının imza attığı teknolojik gelişmeler sayesinde kendi gezegenimizin ötesinde olup bitenleri eskisinden çok daha iyi anlıyoruz.

İngiltere'de 9. baskısını yapan ve Türkiye'de yayımlanan ilk How It Works özel sayısı olan Uzay Hakkında Her Şey'de en son astronomik gelişmeler, dünyanın en gelişmiş teleskoplarıyla çekilmiş büyüleyici uzay fotoğrafları ve uzay serüvenimizin geleceğinde bizi bekleyenler yer alıyor. Hayal etmesi bile güç olayları, paralel evrenleri, bilinen aktif galaksilerle dolu evrenimizin derinliklerini ve ötesini keşfe çıkmaya hazır olun.

Uzay Hakkında Her Şey, sizi Güneş Sistemi'nin kalbinden uzayın derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkarmak üzere tüm Türkiye'de bayilerde.

Daha fazla bilgi almak için: https://www.pcnet.com.tr/native/howitworks/

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

dergi çok pahalıdergi çok pahalı biraz ucuz olsaydı

Sen de yorum yaz