Türk Telekom ile Orange el sıkıştı!

Türk Telekom ile bu önde gelen iletişim firması el sıkıştı, şirketlere artık her yer Türkiye olacak!

Şirketler dünyaya açılma fırsatı yakalayacak

Şirketler dünyaya açılma fırsatı yakalayacak

Şirketler dünyaya açılma fırsatı yakalayacak

Şirketler, yapılan anlaşma sonucunda hizmet verecek olan 'Türk Telekom Global Kurumsal Ağ' ile dünyanın her yerinden iletişimlerini Türkiye'deki merkez ofislerindeymiş gibi yönetebilecek.

Yurtdışında ofisleri bulunan şirketler, ithalat ve ihracat yapan KOBİ'ler, yurtdışında elçilikleri ya da temsilcilikleri bulunan kamu kuruluşları 'Türk Telekom Global Kurumsal Ağ' sayesinde en güvenli sanal özel ağ çözümüne kavuşmuş olacak. Bunun yanı sıra uluslararası şirketler de Türkiye ofisleriyle güvenli, hızlı, esnek bir özel sanal ağ deneyimi üzerinden iletişim sağlayabilecek.

Şirketler sınırları kaldırırken, masraflarını azaltacak

Türk şirketleri, Türk Telekom'un 220 ülke ve bölgede 16 binden fazla bağlantı merkezine sahip Orange ile yaptığı bu işbirliği sayesinde yurtdışındaki lokasyonları için özel sanal ağ kurma fırsatını yakalayacak ve daha da büyüme fırsatı elde edebilecek. Yurtdışına yatırım yapmak isteyen KOBİ'ler dünyada geniş bir coğrafyada özel sanal ağ kurup ofislerine ölçeklenebilir bir erişim türüyle ulaşabilecek. Şirketler kendilerine özel hazırlanmış paketlerle yurtdışı operasyonlarını güçlendirip iş verimliliklerini artırırken, operasyonel masraflarını da azaltma şansına sahip olacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

durmak yok sömürmeye devam

önce çakma altyapılarını düzeltsinler..+ fiyatları

TT ile alakali super haberler var ya bunlar Orange ile anlasmis ama simdi bu anlasma ne yok kobi yok bilmem ne ortada bir hic var sadece. Orange ile roaming anlasmalari yapip gelen turistler ve yurtdisina gidecek aboneleriniz roming olmadan uygun fiyatami konusacak, uygun fiyata netemi girecek yok öyle bir sey sacmaliktan baska bir sey degil. Dünyada kotali ve sorunlu internet sunan nadir sirket ve ülkelerden birisiyiz nerdeyse Afrika ülkelerine yakin ama is bu tarz uyduruk anlasma oldumu show yapmayi biliyorlar.

orange nasil insan öpülür' ü ögrenmek için el sıkmıştır :)

bakırköy`de ikamet ediyorum evimizin önüne fiber hat çekileli 1 sene oldu, hâlâ fiber hattı kullanamıyoruz ttnet kullandırtmıyor o çekilen fiber hat çürüyor. fiber hat kullanamamamızın sebebi ttnet`in fiber hattı apartman içine çekmek için bütün apartman olarak başvuru yapmak koşulunu şart koşması.....

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Şirketler dünyaya açılma fırsatı yakalayacak
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir