İnanılmaz 5 açık artırma!

Çoğumuzun yüzüne bile bakmayacağı bu 5 eski ürün, internet üzerinde inanılmaz rakamlara satıldı!

Oyuna erken kavuşma tutkusu

Oyuna erken kavuşma tutkusu
Her zaman mantıklı bir satış olmak zorunda değil

Sızdırılmış Modern Warfare 3 kopyası

FPS oyunları şüphesiz oyun severlerin en büyük tutkularındandır. Kolay oynanabilmeleri ve de birinci şahıs kamerası sayesinde kullanıcıyı direk olarak oyunun içerisine sokuyor olması, FPS oyunlarını hep ilginç ve oynanabilir kılmıştır. Battlefield ve Call of Duty Modern Warfare serileriyse günümüzde çokça oynanan ve heyecanla beklenen iki büyük FPS ismini oluşturuyor.

Bu durumu fırsat bilen bir şahıs, 3 Kasım 2011 tarihinde eline geçirdiği Modern Warfare 3 kopyasını doğrudan internet üzerinden açık arttırmaya açtı. Oyunun resmi çıkış tarihi olan 8 Kasım 2011'den sadece beş gün önce satışa çıkması, kimileri tarafından çok da önemsenmese de bazı oyuncular bu yeni yapıma erken kavuşmak için ellerinden geleni yaptılar. Xbox sürümü olan oyun, satıldığında sahibine tam tamına 1.725 dolar kazandırdı. Buradaki sorunların başındaysa, satış üzerinde bulunan üç ile dört günlük teslimat süresi oldu. Kısacası bu oyuna dolarlarını saçan şahıs, en iyi ihtimalle oyunu resmi çıkışından iki gün önce elde etti. 

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

bunların hepsine beyin dokuz taksitle herhalde :)

@13 Mar 2014 14:21 beyin bedava

@13 Mar 2014 14:21 Bunlarin beynine 9 tane 9 cekirdekli islemci taksan yine beyinsiz kalirlar.

@13 Mar 2014 14:21 Bunlardaki beynin bir eşdeğeri bizim politikacılarda var :)

adamlar zengin, sizin çeneye vurmuş.

"Genel saçmalığı bir kenara bırakacak olursak; Amerika üzerinde bir adet mikro dalga fırın ve 3DS XL satın alındığında bile satışı yapılan üründen 2.000 dolar daha az bir maliyet ortaya çıkıyor..." Bunlar hakketen manyakmış o zaman

Zevk meselesi insanlar bazı şeyleri gerçekten çok isterler

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir