İnternetten nefret ettiren 20 web sitesi...

Aradık, taradık ve bulduk: İşte internetten nefret etmenize yol açacak felaket web siteleri...

  • Selim Öztürk
İnternetten nefret ettiren 20 web sitesi...

Özellikle son 10 yılda hayatımıza tamamen yerleşen internet sayesinde artık birçok işimizi internet üzerinden en kısa sürede halledebiliyoruz. Ancak her ne kadar internetin kullanım alanı her geçen gün biraz daha genişlese de, bazı web sitelerinin aynı paralelde geliştiğini söylemek oldukça güç olsa gerek.

Web sitelerinin içeriği ne kadar önemliyse, tasarımı da aynı paralelde önem taşır. Bu nedenle geniş kitlelere ulaşmayı ilke edinen site sahiplerinin sadece doyurucu içeriğe değil, kullanışlı ve göz hoş gelen web sayfalarına da sahip olması gerekir. Aksi taktirde, kullanıcıların bu tür web sayfalarında pek de fazla vakit geçirmeyeceğini ve diğer alternatif web sitelerine yöneleceğini kolayca söyleyebilmek mümkün.

Bu galerili makalemizde internet üzerinde bulunan en kötü tasarıma sahip 20 web sitesini bir araya getirdik. İçerikleri her ne kadar zengin olsa da, vasat tasarımları bu sitelerin geniş kitlelere ulaşmasındaki en büyük engeldir.

Bu sitelere yakından göz atmak için ise galeri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

kötü tasarım demek ayıp olur igrenç ötesi migde bulandırıcı tasarımlar

güzellik görecelidir :D

valla kötü mötü ama chipte yayınlanacak kadar tıklanabilen bir site :D

fena değil beğendim:)güzellik görecelidir.karışık insanlar için güzel bence.

benim sitede bunlar fark atar ama nedense ziyetciler benim gibilerin sitelerinden uzak duruyo bizim gibiler olmasa ınternett alemi cıkmas bi sokak benzer...

Reklamın iyisi kötüsü olmaz ...

www.aybasticpl.meb.k12.tr Kendi okulumun sitesi ama utanıyorum bu siteden.Bilgisayar bölümünde okuyorum son senem ben bile bundan kat kat iyisini yapabilirim..Malsef syn bilgisayar formatörü hocamız hazırlıyor.Ne linkler sağlam sitede nede bir şey bulabiliyorsunuz..Siteye girince kendinizi bile kaybedebilirsiniz...

Sen de yorum yaz