iOS 8'de bunlar da olmalı!

iOS 7 harika bir işletim sistemi olabilir, ancak bu eksikler, iOS 8'de mutlaka yer almalı!

iOS 8'de bunlar da olmalı!

iOS 7, Tim Cook tarafından "iPhone'da şimdiye kadar yapılan en büyük değişlik" olarak tanımlanmıştı. Görsel ve kullanım açısından gerçekten de önemli değişiklikler sunan iOS 7, birçok yeni işlevi de beraberinde getiriyordu.

Ancak 2014'te ortaya çıkması beklenen iOS 8'de görmek istediğimiz birçok yenilik ve değişiklik var. Bazılarının Apple'ın anlayışına uymadığını bilsek de, bu isteklerimizi sizlerle paylaşmak istedik.

1. Varsayılan iOS uygulamalarını değiştirin ve gizleyin

Apple'ın e-posta, web tarayıcısı ve haritalar için varsayılanları değiştirmemize izin verme ihtimali düşük. Ancak en azından onları gizleme işlevine sahip olabiliriz.

2. Ziyaretçi / çocuk hesabı

Apple'ın anlayışı, herkesin kendi cihazına sahip olmasından geçiyor. Ancak herkesin cebi Apple'ın hayal ettiği kadar derin değil. iOS'ta OS X stili kullanıcı hesapları görme ihtimalimiz düşük, ancak ayarlarımızın ve verilerimizin güvende kalmasını sağlayacak bir ziyaretçi veya çocuk hesabı işlevi hoş olabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Dosya yoneticidi de gelse fena olmaz hani

iOS 7 Harika bir işletim sistemi olabilir... kısmını bence yeniden düzeltin. iOS 7 Çocuksu yapıya sahip harika bir işletim sistemi olabilir.. yapsanız daha iyi olur :)

@16 Ara 2013 08:54 yoo bence iyi

@16 Ara 2013 08:54 çocuk derken tam senin için işte komik ergen :)

@16 Ara 2013 18:46 ya git surdan adami hasta etme

Windowstaki gibi farklı tema seçimlerine izin verilmeli. İsteyen İOS 6 temasını kullanabilmeli.

bu kadar kıvranmayın android kullanın olsun bitsin

ios 7 ile bence androidin gerisinde kaldık. itunes belası gitmedi gitti. bir müzik eklemek iistiyorum tüm müzik listemi siliyor hala saçma sapan bir işletim sistemi olmayı sürdürüyor sonuda windows phone gibi bitecek teknolojinin gelmesini beklemeyin olan yere gidin aldım xperia z1 i özgürlüğü hissettim açıkçası ne rezillikti o öyle

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir