iPhone 4S'e yumurta yağmuru!

Bir iPhone satın almak uğruna kafanıza hiç yumurta yediniz mi? Onlar yedi!

Apple, Çin'in başkenti Pekin ve Şangay şehrinde, yeni başlattığı iPhone 4S satışının durdurulduğunu duyurdu.

Apple'dan yapılan açıklamada Çin'deki Apple mağazalarında yeteri kadar satış yapıldığını ve Çin'de iPhone 4S'lere olan talebin inanılmaz olduğunu belirtildi. Stokların kısa sürede tükenmesi ise, gece boyunca mağaza önlerinde, -9 dereceye varan soğukta bekleyen Apple hayranlarını sinirlendirdi. Satışın yapılmayacağı ve mağazanın da "güvenlik nedenlerinden" açılmayacağı açıklanınca, bekleyen kalabalıktan "Yalancılar" sesleri yükselmeye başladı. Daha da ileri giden "müstakbel" müşterilerse, mağazayı yumurta yağmuruna tuttu.

Apple, Çin'de halen iPhone 4S siparişinin verilebildiğini; ancak bunun için kullanıcıların Apple Online Store veya China Unicom operatörünü kullanması gerektiğini belirtti.

Apple'ın bu kararı almasında iPhone 4S'e olan yoğun talep etkili oldu; zira şirket stokları kısa sürede eritince mecburen satışlarını bir süre için durdurmak durumunda kaldı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

çin bir apple ürününü üretiyor apple`dan ürün başına 4-5 dolar gibi bir para alıyor ama apple bu üründen 200 dolardan fazla para kazanıyor

üstelik bu iphone`ların bir kısmı yine çinlilere satılıyor bu tabloya rağmen (ki sadece apple ürünlerinden bahsettim) miilet asıl parayı çin`in kazandığını zannediyor hatta bu sebebten ötürü çin`in geleceğin süper gücü olacağını bekleyenler var

Ohhh bomba atsalar daha iyi olurdu

kafayı yemişler.

Harikulade ve inanılmaz. bu kainatın tek ve yegane rakipsiz bilişim firması sadece ve sadece Apple'dır...

MIT, Başkanlığını da al, müsait bir yerine monte et! Tabii doğruysa. Öyle bir laf kulağıma geldi de...

Açıkçası insanları apple ürünü alınca "tanrı oldun"der gibi ona sahte alkış kıyamet koparmalarını kınıyorum.Ve bir insan aklı olan tabi nasıl bu tür tezgaha gelir şaşıyorum. Tabi egoyu beslemek..neyse şeytanın çocukları

bir teleofn icin o sogukta beklenirmi.o kadar para rezillik cek.hani sirada bekleyince indirim falan olursa beklenir veya paa dagitilirsa ama bu adamlar paa vermek icin can atiyor.

Onlar uçmuş artık.

Gerçi burda Apple'in satış sorumlularını ve reklam departmanını tebrik etmek lazım.

Bir ürünü nasıl yağlayıp ballayıp satacaklarını çok iyi biliyorlar.

Sakın kimse stabilite var o var bu var diğer telefonlarda o yok bu yok demesin.

Diğer telefonlarda daha çok şey var.

En basitinden dosya atmak için bir programa takılı kalmanız gerekmez.

Apple satıyorsa tek sebebi reklamları çok iyi kullanabilmesi ve insanları iyi analiz edebilmeleri başka hiçbirşey değil.

Uygulamadan felan bahsetmeyin.Diğer telefonların daha çok uygulaması var.Ayrıca Apple alanların hepsi değil.

Bakın tekrar ediyorum.Hepsi değil ama çoğu hava atmak için alıyor.Adamın telefona atacak kontor parası yok ama elinde Iphone var.

Ayırdığım kısım kesinlikle telefonu adam akıllı kullananlar.Herşeyiyle telefonu kendine bir kitap ajanda haline getirenler.Hava atmak için değil işini görmek için alıyor.Ama dediğim gibi ayırdığım kısım baya az.

Arkadaşlar hepinizden özür dilerim bu cahilliimi mazur görün ancak Çin kominizm ile yönetilen bir ülke değil mi?

Öyle ise komizim ile yönetilen bir ülkede nasıl İphone satar?

ve komünizm ile yönetilen bir ülkede kendi para birimi olur? (Çin para birimi=Yen)

Bende iphone kullanıyorum ama hava atmak için değil puffin web browser ile flash destekli oyunlarımı oynuyorum ve bazen geceleri uykum gelmeyince wi-fi ile film izliyorum ve iphone en hızlı telefondan 2 kat daha hızlı bu yalan değil ve bu bile bazen bana yavaş geliyor travian oynarken işimi çabuk göremiyorum safari ile puffin ise sadece flash sorunum olunca açıyorum benim ki iphone 4 ve hala 5 sene boyunca telefonumu değişmeyi düşünmüyorm.Arkadaşlarım bana diyo ki kılıf takma güzel durmuyor :d cam filmini çıkar daha havalı durar ben havasında değilim ki :) Ha eğer varsa bu işleri yapacağım bundan daha hızlı bi telefon söyleyin..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play